Parę wzmianek poruszających temat JoomDOC

JoomDOC jest praktycznym wzorem obrazującym to jak w kilku nieskomplikowanych krokach jesteśmy w stanie powiększyć ilość proponowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. FaLang lub BT Content Slider , czy właśnie JoomDOC) zezwalają na wyposażenie portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod Joomla. Taka metodagdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności rodzimego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najważniejsze - nie jest wymagana umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować JoomDOC do Joomla?

Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji JoomDOC, praktycznie sprowadza się do załadowania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który typowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja JoomDOC niczym nie różni się od instalacji komponentu FaLang, BT Content Slideritp. Po instalacji folderu instalacyjnego z "składnikiem" JoomDOC komponent zostanie samodzielnie załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli jesteście ciekawi o JoomDOC, proponujemy Wam zapoznać się z stroną autora powyższego rozwiązania. Najłatwiej na nią trafić wklepując frazę JoomDOC + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JoomDOC%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć dodatek JoomDOC w CMS Joomla!...

Istnieje możliwość, że komponent JoomDOC okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś szybko unicestwić go ze swojej uroczej witryny. W takim przypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie JoomDOC. Jak to osiągnąć? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy FaLang BT Content Slider lub Cherry Picker for Virtuemart czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Z jakiej strony pobrać JoomDOC

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie JoomDOC będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku JoomDOC) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczność Joomli codziennie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że powyższe porady na temat JoomDOC będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.