Ciut słów poruszających temat JomWALL

Suplement JomWALL to interesujący sposób na to jak w kilku prostych ruchach możemy powiększyć grono oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. FaLang lub EasySocial , czy właśnie JomWALL) zezwalają na "udekorowanie" naszej portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu dość pewny sposób, a co istotne - nie jest istotna umiejętność związana z programowaniem .

Sposób instalacji JomWALL

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego pluginu Was przerośnie - uspokajamy, bez obaw:). Instalacja - co przeczytamy na witrynie twórcy JomWALL, co do zasady sprowadza się do wgrania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który prawidłowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie JomWALL do Joomli jest identyczne jak instalacja modułu FaLang, EasySocialitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z komponentem JomWALL komponent zostanie z automatu osadzony w panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście głodni wiedzy na temat JomWALL, proponujemy "zagłębić" się w witrynę twórcy tego rozszerzenia. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę JomWALL + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JomWALL%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo użytkowania rozszerzenia JomWALL

Pewnie niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent - JomWALL jest bezpieczny . Tutaj przewodnią kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem na aktualizację JomWALL będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję znajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie JomWALL,FaLang, EasySocial rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Pobieranie JomWALL

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie JomWALL jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku JomWALL) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie społeczność Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat JomWALL były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.