Ciut słów dotyczących jomCDN

Rozszerzenie jomCDN jest jasnym wzorem , który wskazuje na to jak w paru prostych krokach jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie były możliwe, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. JCH Optimize lub Quiz Deluxe , czy właśnie jomCDN) zezwalają na "udekorowanie" strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu dość pewny sposób, a co najważniejsze - nie jest wymagana umiejętność związana z pisaniem kodu .

Implementacja jomCDN w Joomla

Jeżeli instalacja jomCDN wywołuje w Was obawę i przewidujecie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać na stronie twórcy jomCDN, sprowadza się w zasadzie do dodania pliku instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który domyślnie znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie dodanie jomCDN do Joomli jest identyczne jak instalacja pluginu JCH Optimize, Quiz Deluxeitp. Po instalacji paczki z "składnikiem" jomCDN rozszerzenie zostanie samoczynnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli interesują Was detale na temat jomCDN, proponujemy zapoznać się z stroną internetową producenta opisywanego komponentu. Najłatwiej jest ją wyszukać wklepując wyrażenie jomCDN + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=jomCDN%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć rozszerzenie jomCDN w CMS Joomla!...

Jest możliwość, iż dodatek jomCDN okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko pozbyć się go z własnej, cudownej witryny. W takim wypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS jomCDN. W jaki sposób to sprawić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy JCH Optimize Quiz Deluxe lub Universal AJAX Live Search czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Jak pobrać jomCDN

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku jomCDN) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że powyższe rady na temat jomCDN będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.