Ten kto jest pasjonatem Joomla i innym CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, iż realną mocną stroną owych programów to nie System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz dodatkowo utworzone dla nich dodatki. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie suplementy należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponent to kluczowy, ale najbardziej zaawansowany składnik Joomla. Ilość wspomnianych dodatków przeznaczonych dla CMS Joomla! zawiera się nie w setkach a w paru tysiącach. Należy mieć w pamięci, iż "community" opisywanego CMS bez przerwy wzrasta opracowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem dla Joomla jest Attachments, ARI Image Slider bądźSolidres Również Pośród owych rozszerzeń znajdziemy komponent - JobGrok Premium.

Ciut słów dotyczących JobGrok Premium

Suplement JobGrok Premium to ciekawy sposób obrazującym to jak w paru nieskomplikowanych krokach dostać możliwość powiększenia grona proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie do końca były zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Attachments lub ARI Image Slider , czy akurat JobGrok Premium) zezwalają na urządzenie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomla. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, i co ważne - nie jest konieczna umiejętność dotycząca programowania .

Program JobGrok Premium nie ma opcji, której poszukuję.

Co w przypadku kiedy JobGrok Premium nie ma opcji, na której szczególnie nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim znajdziemy? Hmm sprawa zdaje się dość oczywista. Jak nadmieniliśmy w wcześniejszym akapicie, dodatki w podstawowej wersji, (zazwyczaj nieodpłatnej) nie dysponują wszystkimi opcjami. Dlatego, z powyższych względów najlepiej jest sprawdzić czy funkcja, którą potrzebujemy nie jest czasem dostępna w opcji rozszerzonej (płatnej). Twórcy rozszerzeń szczegółowo opisują w specyfikacji, jakie funkcje dostępne są w bezpłatnej wersji komponentu, a jakie extra w płatnej. Zostaje nam wyszukać, czy czasami to czego poszukujemy nie istnieje w opcji płatnej.

Opcjonalnym sposobem jest...wybranie odmiennego dodatku. Kolejny raz przypominamy – rozszerzeń do Joomla! jest pare tysięcy (już ponad 8!). Stąd możemy wywnioskować, że funkcje, które są przedmiotem komponentu po prostu się powtarzają. Zabierz się w podróż do świata Joomla i odnajdź komponent zbliżony do JobGrok Premium, a nawet może i wspanialszy!

Jest jeszcze trzecia droga :). Możesz po prostu zlecić stworzenie dodatku szytego na miarę, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Zastanawiasz się komu zlecić taką pracę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Jak ściągnąć JobGrok Premium

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku JobGrok Premium) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat JobGrok Premium były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie rozszerzenia JobGrok Premium

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla Joomla! - JobGrok Premium jest bezpieczny . W tym miejscu ważną kwestią powinno być pamiętanie o jego aktualności. Najprostszym zabiegiem aktualizacji JobGrok Premium to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odszukamy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie JobGrok Premium,Attachments, ARI Image Slider rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, a przy tym również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.