Ciut wzmianek o JobGrok Listing

JobGrok Listing to dobry wzór wskazującym na to jak w kilku ruchach możemy powiększyć ilość proponowanych przez CMS Joomla usług, które dotąd nie były możliwe, bądź mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. OS Property Real Estate lub FW Real Estate bądź akurat JobGrok Listing) zezwalają na urządzenie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Takie podejście, przy zachowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu dość pewny sposób, i co najważniejsze - bez umiejętności programowania.

W jaki sposób zaimplementować JobGrok Listing do Joomli?

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli instalacja JobGrok Listing powoduje w Was obawy i myślicie, że może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JobGrok Listing, odnosi się co do zasady do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który modelowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja JobGrok Listing w niczym nie jest różna od instalacji modułu OS Property Real Estate, FW Real Estateitp. Po instalacji folderu skompresowanego z JobGrok Listing rozszerzenie zostanie samoistnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście zainteresowani o JobGrok Listing, proponujemy zapoznać się z witryną twórcy powyższego programu. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując frazę JobGrok Listing + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JobGrok Listing%2BJoomla%20Extension%20Documentation

W jaki sposób usunąć rozszerzenie JobGrok Listing w CMS Joomla!...

Może zdarzyć się tak, iż komponent JobGrok Listing nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie wprost – chcesz błyskawicznie pozbyć się go z własnej, wspaniałej stronyinternetowej. W takim wypadku jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie JobGrok Listing. Jak tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy OS Property Real Estate FW Real Estate lub Art Sexy Lightbox Lite czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Jak ściągnąć JobGrok Listing

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie JobGrok Listing jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku JobGrok Listing) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! codziennie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.