Trochę stwierdzeń na temat JMZ Timeline

Suplement JMZ Timeline stanowi dobry przykład przedstawiającym to jak w niewielu krokach dostać możliwość powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotychczas nie były możliwe, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Community Builder lub OSMap , czy akurat JMZ Timeline) pozwalają na "udekorowanie" strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki systemgdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu dość bezkolizyjny sposób, a co istotne - nie jest konieczna wiedza dotycząca pisania kodu .

W jaki sposób zainstalować JMZ Timeline do Joomla?

Wracając do rozszerzenia JMZ Timeline. Jeżeli instalacja JMZ Timeline wzbudza w Was zgrozę i przewidujecie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji programu JMZ Timeline, redukuje się co do zasady do dodania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który modelowo ma lokalizację w Joomla!, czyli instalacja JMZ Timeline jest identyczne jak instalacja komponentu Community Builder, OSMapitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z rozszerzeniem JMZ Timeline rozszerzenie zostanie z automatu umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów o JMZ Timeline, proponujemy "zagłębić" się w witrynę dewelopera tego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wklepując wyrażenie JMZ Timeline + Joomla w Google albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JMZ Timeline%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo stosowania JMZ Timeline

Możliwe, że zastanawiasz się nad tym czy komponent dla Joomla! - JMZ Timeline jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną kwestią jest dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem aktualizacji JMZ Timeline to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronce twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek JMZ Timeline,Community Builder, OSMap receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Skąd bezpiecznie pobrać JMZ Timeline

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie JMZ Timeline będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku JMZ Timeline) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas rady na temat JMZ Timeline będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.