Ciutkę słów dotyczących jMarket

jMarket to dobry przykład obrazującym to jak w paru zabiegach otrzymać sposobność zwiększenia liczby proponowanych przez CMS usług jakie przedtem nie do końca były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby pamiętać, że dodatki ( spośród nich np. Jomres lub All Video Share bądź akurat jMarket) pozwalają na zagospodarowanie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomli. Takie wyjściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności portalu w miarę pewny sposób, i co kluczowe - nie jest istotna wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować jMarket w Joomli?

Wracając do rozszerzenia jMarket. Jeżeli instalacja jMarket wzbudza w Was strach i przypuszczacie, że Was przerasta - wyluzujcie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy jMarket, praktycznie sprowadza się do załadowania paczki instalacyjnej za sprawą podstawowego instalatora, który prawidłowo znajduje się w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja jMarket jest dokładnie identyczne jak instalacja modułu Jomres, All Video Shareitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z komponentem jMarket rozszerzenie zostanie samoczynnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli ciekawią Was detale o jMarket, polecamy Wam zapoznać się z stroną twórcy tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę jMarket + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=jMarket + Joomla

Bezpieczeństwo stosowania rozszerzenia jMarket

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - jMarket jest bezpieczny . W tym miejscu nadrzędną sprawą zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację jMarket będzie wykonanie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odszukamy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie jMarket,Jomres, All Video Share rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, ale również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć jMarket

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie jMarket będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku jMarket) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat jMarket były dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.