Ciut słów dotyczących JLex Review

Narzędzie JLex Review jest dobrym "okazem" oddającym to jak w paru nieskomplikowanych zabiegach jesteśmy w stanie powiększyć grono proponowanych przez CMS Joomla usług jakie dotąd nie były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Kunena lub JBolo! , czy właśnie JLex Review) zezwalają na "udekorowanie" naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomli. Taka strategia, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu w miarę wygodny sposób, oraz co ważne - bez umiejętności programowania.

Jak zaimplementować JLex Review w Joomli?

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja tego dodatku Was przerośnie - wyluzujcie, bez obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji JLex Review, praktycznie ogranicza się do załadowania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który znajduje się w Joomla!, a co z tego wynika dodanie JLex Review do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji pluginu Kunena, JBolo!itp. Po instalacji folderu skompresowanego z "składnikiem" JLex Review rozszerzenie zostanie samodzielnie umiejscowiony w naszym panelu zarządzania.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów o JLex Review, polecamy Wam "zagłębić" się w witrynę dewelopera powyższego rozszerzenia. Najprościej jest ją wyszukać bezpośrednio wpisując frazę JLex Review + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=JLex Review + Joomla

Jak usunąć dodatek JLex Review ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż rozszerzenie JLex Review nie spełnia Twoich wymagań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go ze swojej pięknej witryny. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie JLex Review. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Kunena JBolo! lub Flexi Contact czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania naszej stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania pluginu.

Z jakiej strony pobrać JLex Review

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku JLex Review) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomla! nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas rady na temat JLex Review będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.