Garść stwierdzeń o JJ Social Slider

Dodatek JJ Social Slider to jasny przykład oddającym to jak w kilku posunięciach otrzymać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. Community Builder lub Content Templater bądź właśnie JJ Social Slider) pozwalają na "udekorowanie" naszej strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod CMS Joomla!. Taki sposób, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co ważne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Sposób instalacji JJ Social Slider

Jeżeli instalacja JJ Social Slider wywołuje w Was obawy i czujecie, że może Was przeróść - "relax", bez obaw:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać na stronie twórcy JJ Social Slider, sprowadza się w zasadzie do dodania pliku instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który domyślnie znajduje się w Joomla!, a co z tego wynika dodanie JJ Social Slider do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu Community Builder, Content Templateritp. Po instalacji paczki z JJ Social Slider rozszerzenie zostanie automatycznie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli ciekawią Was szczegóły na temat JJ Social Slider, polecamy Wam zapoznać się z witryną dewelopera powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić bezpośrednio wpisując frazę JJ Social Slider + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JJ Social Slider%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo stosowania komponentu JJ Social Slider

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - JJ Social Slider jest bezpieczny . W tym miejscu najistotniejszą sprawą jest troska o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji JJ Social Slider to zrobienie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie JJ Social Slider,Community Builder, Content Templater rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Z jakiej strony pobrać JJ Social Slider

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie JJ Social Slider jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku JJ Social Slider) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas wskazówki na temat JJ Social Slider będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.