Garść słów nawiązujących do JJ Ajax Shoutbox

Rozszerzenie JJ Ajax Shoutbox jest ciekawym przykładem obrazującym to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach dostać sposobność zwiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, że dodatki (a spośród nich np. jNews lub EDocman , czy akurat JJ Ajax Shoutbox) pozwalają na urządzenie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki system, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu dość bezkolizyjny sposób, oraz co najważniejsze - nie jest potrzebna wiedza dotycząca programowania .

Sposób instalacji JJ Ajax Shoutbox

Wracając do JJ Ajax Shoutbox. Jeżeli obawiacie się, że instalacja komponentu może Was przeróść - uspokajamy, bez obaw:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji JJ Ajax Shoutbox, co do zasady sprowadza się do wczytania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo znajduje się w Joomla!, a co z tego wynika instalacja JJ Ajax Shoutbox niczym nie różni się od instalacji komponentu jNews, EDocmanitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z JJ Ajax Shoutbox komponent zostanie samoistnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli ciekawią Was szczegóły o JJ Ajax Shoutbox, polecamy Wam "zagłębić" się w witrynę twórcy niniejszego dodatku. Najprościej na nią trafić wklepując frazę JJ Ajax Shoutbox + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=JJ Ajax Shoutbox + Joomla

Bezpieczne używanie wtyczki JJ Ajax Shoutbox

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji JJ Ajax Shoutbox. Tutaj kardynalną kwestią zdaje się być pamiętanie o jego aktualności. Najłatwiejszym zabiegiem aktualizacji JJ Ajax Shoutbox to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie JJ Ajax Shoutbox,jNews, EDocman receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, ale również aktualność...Joomli

Z jakiej strony ściągnąć JJ Ajax Shoutbox

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku JJ Ajax Shoutbox) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas sugestie na temat JJ Ajax Shoutbox będą dla Was przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.