Komponenty a system zarządzania treścią Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to doskonale wiesz,że rzeczywistym plusem programów nie jest CMS samoistnie, a specjalnie stworzone dla nich dodatki. Dla CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to podstawowy, jednakże najbardziej skomplikowany składnik do CMS Joomla!. Ilość opisywanych pluginów przeznaczonych z myślą dla tego CMS mieści się w czterocyfrowej liczbie. Należy pamiętać, że "community" owego Systemu Zarządzania Treścią ciągle wzrasta przygotowując nowe,kreatywne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem dla Joomla jest JCH Optimize, Articles Anywhere bądźJSN ImageShow PRO Także Pośród owych pluginów odnajdziemy komponent - JHotelReservation.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Wysokiej jakości CMS

Pora na kilka słów o JHotelReservation

Rozszerzenie JHotelReservation to oryginalny sposób opisującym to jak w paru prostych krokach otrzymać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. JCH Optimize lub Articles Anywhere , czy akurat JHotelReservation) zezwalają na "udekorowanie" naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taka możliwość, przy zastosowaniu ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę pewny sposób, a co najistotniejsze - nie jest wymagana wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent JHotelReservation w Joomla?

Powracając do JHotelReservation . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JHotelReservation sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z JHotelReservation komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu JHotelReservation proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „JHotelReservation” + Joomla w Google.

Pobieranie JHotelReservation

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku JHotelReservation) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas sugestie na temat JHotelReservation będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować rozszerzenie JHotelReservation w CMS Joomla!...

Jest możliwość, że plugin JHotelReservation okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chciał(a)byś jak najszybciej unicestwić go ze swojej niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS JHotelReservation. Jak tego dokonać? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy JCH Optimize Articles Anywhere lub JSN ImageShow PRO czyli jakikolwiek komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania pluginu.

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.