Nieco zdań w temacie JEXTN Testimonial

Rozszerzenie JEXTN Testimonial to oryginalny model pokazującym to jak w kilku nieskomplikowanych aktach otrzymać możliwość zwiększenia ilości oferowanych przez CMS usług, które przedtem nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. JFBConnect lub FW Real Estate , czy właśnie JEXTN Testimonial) zezwalają na urządzenie portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomli. Takie podejściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę pewny sposób, a co ważne - bez umiejętności programowania.

W jaki sposób zainstalować JEXTN Testimonial do Joomla?

Jeżeli instalacja JEXTN Testimonial powoduje w Was strach i myślicie, że Was przerasta - spokojnie, bez obaw:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy JEXTN Testimonial, ogranicza się w zasadzie do załadowania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który prawidłowo jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja JEXTN Testimonial w niczym nie jest różna od instalacji pluginu JFBConnect, FW Real Estateitp. Po wgraniu paczki z "składnikiem" JEXTN Testimonial rozszerzenie zostanie samoczynnie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli chcecie poznać więcej szczegółów o JEXTN Testimonial, proponujemy Wam zapoznać się z witryną autora niniejszego rozwiązania. Najłatwiej na nią trafić wklepując wyrażenie JEXTN Testimonial + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JEXTN Testimonial%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć komponent JEXTN Testimonial ...

Istnieje możliwość, że dodatek JEXTN Testimonial nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie usunąć go ze swojej uroczej witryny. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS JEXTN Testimonial. Jak to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy JFBConnect FW Real Estate lub Improved AJAX Login Register czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel zarządzania stronki › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Z jakiej strony ściągnąć JEXTN Testimonial

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie JEXTN Testimonial będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku JEXTN Testimonial) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem gdzie społeczeństwo Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.