Trochę zdań poruszających temat JEXTN FAQ Pro

JEXTN FAQ Pro jest świetnym wzorem pokazującym na to jak w niewielu nieskomplikowanych działaniach dostać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS usług jakie przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! (a spośród nich np. JoomGallery lub showplus bądź akurat JEXTN FAQ Pro) pozwalają na "udekorowanie" portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomli. Takie wyjście, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego serwisu w miarę bezpieczny sposób, i co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja JEXTN FAQ Pro w Joomla

Jeżeli instalacja opisywanego komponentu powoduje w Was zgrozę i czujecie, że może Was przeróść - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji JEXTN FAQ Pro, praktycznie ogranicza się do załadowania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który typowo jest zlokalizowany w Joomla!, a więc dodanie JEXTN FAQ Pro do Joomli jest takie samo jak instalacja komponentu JoomGallery, showplusitp. Po instalacji paczki z komponentem JEXTN FAQ Pro komponent zostanie z automatu załadowany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali o JEXTN FAQ Pro, polecamy odwiedzić home page producenta powyższego rozwiązania. Najłatwiej jest ją wyszukać bezpośrednio wklepując wyrażenie JEXTN FAQ Pro + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=JEXTN FAQ Pro + Joomla

W jaki sposób usunąć dodatek JEXTN FAQ Pro ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż plugin JEXTN FAQ Pro okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chcesz szybko usunąć go ze swojej uroczej witryny. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie JEXTN FAQ Pro. W jaki sposób to zrobić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy JoomGallery showplus lub Engage Box czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się raport z odinstalowania pluginu.

Z jakiej strony pobrać JEXTN FAQ Pro

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie JEXTN FAQ Pro jest odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku JEXTN FAQ Pro) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczeństwo Joomla! nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Liczymy na to, że przekazane przez nas wskazówki na temat JEXTN FAQ Pro będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą firmą. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.