Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to świetnie wiesz,że prawdziwym plusem systemów to nie CMS sam w sobie, a dodatkowo wykreowane dla nich aplikacje. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to podstawowy, jednakże najbardziej zaawansowany składnik Joomla. Zbiór pluginów stworzonych dla Joomli mieści się nie w setkach a w kilku tysiącach. Warto wiedzieć, że społeczność owego CMS nieustannie poszerza się i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Przykładowym komponentem przygotowanym z myślą o Joomla jest VirtueMart, Cache Cleaner iampz Także Pośród tychże dodatków mamy możliwość wyszukać komponent - JEEMA SMS.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Fachowy kod

Ciutkę stwierdzeń na temat JEEMA SMS

Dodatek JEEMA SMS stanowi jasny wzór , który pokazuje na to jak w paru nieskomplikowanych działaniach dostać sposobność zwiększenia ilości oferowanych przez CMS funkcji, które dotychczas nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto przypomnieć, że dodatki ( spośród nich np. VirtueMart lub Cache Cleaner , czy właśnie JEEMA SMS) zezwalają na zagospodarowanie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomla. Taki sposób, przy zachowaniu ostrożności umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu w miarę wygodny sposób, i co istotne - nie jest konieczna umiejętność dotycząca pisania kodu .

Jak zainstalować komponent JEEMA SMS w Joomla?

Powracając do JEEMA SMS . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JEEMA SMS sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z JEEMA SMS komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu JEEMA SMS proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „JEEMA SMS” + Joomla w Google.

Z jakiej strony ściągnąć JEEMA SMS

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku JEEMA SMS) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne korzystanie z JEEMA SMS

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - JEEMA SMS jest bezpieczny . W tym miejscu przewodnią sprawą zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem aktualizacji JEEMA SMS to zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie JEEMA SMS,VirtueMart, Cache Cleaner rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i bezsprzecznie również aktualność...Joomli

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.