Komponenty a Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się Joomla! lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, etc.) to świetnie wiesz,że realnym plusem systemów nie jest System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz specjalnie wykreowane dla nich programy. Jeżeli mówimy o CMS Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to kluczowy, jednakże najbardziej złożony składnik do Joomla. Grono dodatków przeznaczonych dla tego CMS zawiera się w co najmniej tysiącach. Należy wiedzieć, że "community" owego CMS systematycznie się powiększa i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest ARK Editor, News Show Pro GK4 iMini FrontPage Także Pośród tych wtyczek znajdziemy komponent - JE Story submit.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Sprawdzony system

Nieco zdań dotyczących JE Story submit

Dodatek JE Story submit to świetny przykład przedstawiającym to jak w paru prostych działaniach mamy możliwość zwiększyć ilość proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki ( spośród nich np. ARK Editor lub News Show Pro GK4 , czy właśnie JE Story submit) pozwalają na "udekorowanie" naszej strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod Joomla. Takie rozwiązaniegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności swojego serwisu dość bezpieczny sposób, i co najważniejsze - nie jest istotna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent JE Story submit w Joomla?

Powracając do JE Story submit . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JE Story submit sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z JE Story submit komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu JE Story submit proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „JE Story submit” + Joomla w Google.

Skąd bezpiecznie ściągnąć JE Story submit

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku JE Story submit) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować rozszerzenie JE Story submit ...

Istnieje prawdopodobieństwo, że komponent JE Story submit nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chciał(a)byś błyskawicznie unicestwić go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie JE Story submit. Jak to zrobić? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki usuniemy ARK Editor News Show Pro GK4 lub Mini FrontPage czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze otrzymamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.