Trochę informacji w temacie JD iDEAL Gateway

Suplement JD iDEAL Gateway stanowi oryginalny wzór obrazującym to jak w paru nieskomplikowanych posunięciach otrzymać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla usług, które dotychczas nie były zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, iż dodatki ( wśród nich np. Simple Image Gallery lub Pro Magic Audio Player bądź właśnie JD iDEAL Gateway) zezwalają na wyposażenie strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki sposób, przy zachowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę wygodny sposób, a co ważne - bez znajomości zasad programowania.

W jaki sposób zaimplementować JD iDEAL Gateway do Joomla?

Wracając do rozszerzenia JD iDEAL Gateway. Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego komponentu może Was przeróść - spokojnie, bez niepokoju:). Instalacja - co przeczytamy w dokumentacji JD iDEAL Gateway, praktycznie ogranicza się do dodania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie dodanie JD iDEAL Gateway do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja komponentu Simple Image Gallery, Pro Magic Audio Playeritp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem JD iDEAL Gateway komponent zostanie samoistnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów o JD iDEAL Gateway, polecamy Wam "zagłębić" się w stronę twórcy powyższego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wklepując frazę JD iDEAL Gateway + Joomla w Google bądź skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=JD iDEAL Gateway + Joomla

Jak usunąć rozszerzenie JD iDEAL Gateway ...

Może przydarzyć się tak, iż moduł JD iDEAL Gateway nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie wprost – chcesz szybko unicestwić go ze swojej niepowtarzalnej stronyinternetowej. Na taki przypadek istnieje tylko jedno rozwiązanie – odinstalowanie JD iDEAL Gateway. Jak to zrealizować? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Simple Image Gallery Pro Magic Audio Player lub ACL Manager czyli jakikolwiek inny komponent. Otwieramy panel administracyjny stronki › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Pobieranie JD iDEAL Gateway

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku JD iDEAL Gateway) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczeństwo Joomli nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.