Nieco zdań o JConverter

JConverter jest interesującym modelem przedstawiającym to jak w niewielu krokach możemy zwiększyć grono oferowanych przez CMS usług, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Fox Contact Form lub AntiCopy bądź akurat JConverter) pozwalają na zagospodarowanie strony WWW w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu w miarę wygodny sposób, oraz co istotne - nie jest istotna wiedza dotycząca znajomości kodu .

Implementacja JConverter w Joomli

Jeżeli obawiacie się, że instalacja opisywanego rozszerzenia Was przerośnie - "relax", bez obaw:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji dodatku JConverter, odnosi się co do zasady do dodania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który prawidłowo ma lokalizację w Joomla!, czyli instalacja JConverter jest identyczne jak instalacja pluginu Fox Contact Form, AntiCopyitp. Po instalacji paczki z JConverter komponent zostanie samodzielnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeśli jesteście zainteresowani o JConverter, proponujemy "zagłębić" się w witrynę autora opisywanego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując frazę JConverter + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JConverter%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak odinstalować dodatek JConverter ...

Może zdarzyć się tak, że rozszerzenie JConverter okazał się być niewypałem. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej usunąć go z własnej, pięknej witryny. W takim wypadku jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie JConverter. Jak to osiągnąć? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Fox Contact Form AntiCopy lub ALFContact czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel zarządzania stronki › następnie odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Pobieranie JConverter

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku JConverter) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wskazówki zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.