Garść stwierdzeń dotyczących JChatSocial

Rozszerzenie JChatSocial jest interesującym wzorem oddającym to jak w kilku krokach możemy powiększyć liczbę oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi styczność w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, iż dodatki (a spośród nich np. OS Property Real Estate lub Flexi Custom Code , czy właśnie JChatSocial) pozwalają na "udekorowanie" witryny w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie wyjście, przy zachowaniu ostrożności pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co istotne - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Procedura instalacji JChatSocial

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego dodatku może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji JChatSocial, praktycznie ogranicza się do załadowania paczki instalacyjnej za sprawą standardowego instalatora, który domyślnie znajduje się w Joomla!, a co z tego wynika instalacja JChatSocial jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku OS Property Real Estate, Flexi Custom Codeitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z "składnikiem" JChatSocial rozszerzenie zostanie samodzielnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli interesują Was szczegóły o JChatSocial, polecamy Wam "zagłębić" się w stronę autora niniejszego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując wyrażenie JChatSocial + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=JChatSocial + Joomla

Bezpieczne użytkowanie wtyczki JChatSocial

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla Joomla! - JChatSocial jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą sprawą powinno być zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem na aktualizację JChatSocial to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy wykonać aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie JChatSocial,OS Property Real Estate, Flexi Custom Code receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Z jakiej strony pobrać JChatSocial

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie JChatSocial jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku JChatSocial) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe podpowiedzi na temat JChatSocial będą dla Was przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.