Kilka słów na temat JCE MediaBox

Rozszerzenie JCE MediaBox jest interesującym wzorem wskazującym na to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach jesteśmy w stanie zwiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie zostały zawarte w podstawowej wersji, bądź mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby pamiętać, że dodatki ( spośród nich np. JoomGallery lub Content Builder bądź właśnie JCE MediaBox) pozwalają na wyposażenie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod CMS Joomla!. Takie rozwiązanie, przy zachowaniu ostrożności w konsekwencji pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności swojego portalu w miarę wygodny sposób, i co ważne - nie jest potrzebna umiejętność związana z programowaniem .

Procedura instalacji JCE MediaBox

Jeżeli instalacja JCE MediaBox wzbudza w Was strach i przewidujecie, że Was przerasta - spokojnie, bez obaw:). Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy JCE MediaBox, redukuje się co do zasady do wgrania archiwum instalacyjnego za pomocą zwykłego instalatora, który jest zlokalizowany w CMS Joomla!, a więc dodanie JCE MediaBox do Joomli jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku JoomGallery, Content Builderitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z JCE MediaBox komponent zostanie z automatu osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej detali na temat JCE MediaBox, proponujemy Wam zapoznać się z stroną internetową twórcy niniejszego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wklepując zwrot JCE MediaBox + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=JCE MediaBox + Joomla

Jak usunąć rozszerzenie JCE MediaBox w Joomla!...

Jest możliwość, że rozszerzenie JCE MediaBox nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko usunąć go z własnej, niepowtarzalnej strony. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie JCE MediaBox. Jak możesz tego dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy JoomGallery Content Builder lub Page Peel Banner czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd pobrać JCE MediaBox

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie JCE MediaBox będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i odszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku JCE MediaBox) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie populacja Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat JCE MediaBox były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.