Trochę informacji dotyczących jCart for OpenCart

jCart for OpenCart stanowi jasny wzór pokazującym to jak w niewielu działaniach otrzymać sposobność powiększenia ilości proponowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie były dostępne, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto pamiętać, że dodatki ( spośród nich np. Modules Anywhere lub Content Templater , czy akurat jCart for OpenCart) zezwalają na "udekorowanie" naszej strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki systemgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego portalu w miarę pewny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zaimplementować jCart for OpenCart w Joomla?

Powracając do rozszerzenia jCart for OpenCart. Jeżeli instalacja jCart for OpenCart powoduje w Was obawy i czujecie, że Was przerasta - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać specyfikacji programu jCart for OpenCart, co do zasady sprowadza się do dodania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który znajduje się w Joomla!, a co za tym idzie instalacja jCart for OpenCart jest takie samo jak instalacja pluginu Modules Anywhere, Content Templateritp. Po instalacji paczki z jCart for OpenCart komponent zostanie z automatu umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli ciekawią Was szczegóły na temat jCart for OpenCart, polecamy Wam "zagłębić" się w home page autora tego programu. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując wyrażenie jCart for OpenCart + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=jCart for OpenCart%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne używanie programu jCart for OpenCart

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla Joomla! - jCart for OpenCart jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą kwestią zdaje się być troska o jego aktualność. Najprostszym sposobem na aktualizację jCart for OpenCart to zrobienie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie jCart for OpenCart,Modules Anywhere, Content Templater receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...Joomli

Skąd bezpiecznie ściągnąć jCart for OpenCart

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku jCart for OpenCart) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! nieustannie aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat jCart for OpenCart były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.