Ciutkę zdań w temacie JBGMusic

Suplement JBGMusic jest oczywistym wzorem wyjaśniającym to jak w niewielu nieskomplikowanych aktach dostać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie były wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. Modules Anywhere lub BlastChat bądź właśnie JBGMusic) zezwalają na zagospodarowanie naszej strony WWW w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod źródłowy Joomla. Takie podejściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu dość pewny sposób, a co ważne - nie jest wymagana umiejętność dotycząca programowania .

W jaki sposób zainstalować JBGMusic do Joomla?

Powracając do JBGMusic. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wzbudza w Was strach i myślicie, że może Was przeróść - "relax", nie ma obaw:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji suplementu JBGMusic, kieruje się co do zasady do dodania archiwum instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który domyślnie znajduje się w Joomla!, a więc instalacja JBGMusic niczym nie różni się od instalacji modułu Modules Anywhere, BlastChatitp. Po instalacji folderu skompresowanego z komponentem JBGMusic komponent zostanie samodzielnie osadzony w panelu zarządzania.

PS. Jeśli macie ochotę poznać więcej detali o JBGMusic, proponujemy Wam zapoznać się z stroną producenta opisywanego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot JBGMusic + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=JBGMusic%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne stosowanie programu JBGMusic

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - JBGMusic jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najprostszym zabiegiem aktualizacji JBGMusic to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek JBGMusic,Modules Anywhere, BlastChat rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć JBGMusic

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie JBGMusic będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku JBGMusic) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomla! codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia zawarte w tym artykule były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.