Kilka wzmianek w temacie jbetolo

Dodatek jbetolo jest praktycznym wzorem , który pokazuje na to jak w kilku nieskomplikowanych zabiegach otrzymać sposobność powiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, iż dodatki (a wśród nich np. Joom Donation lub Layer Slider , czy akurat jbetolo) zezwalają na wyposażenie strony internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Takie wyjściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę pewny sposób, oraz co ważne - nie jest wymagana umiejętność dotycząca programowania .

Procedura instalacji jbetolo

Powracając do naszego komponentu. Jeżeli macie obawę, że instalacja tego pluginu Was przerośnie - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji jbetolo, ogranicza się w zasadzie do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który typowo ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika instalacja jbetolo niczym nie różni się od instalacji pluginu Joom Donation, Layer Slideritp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z jbetolo rozszerzenie zostanie automatycznie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście ciekawi o jbetolo, polecamy Wam zapoznać się z witryną dewelopera powyższego programu. Najłatwiej jest ją znaleźć wklepując zwrot jbetolo + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=jbetolo + Joomla

W jaki sposób odinstalować komponent jbetolo ...

Może zdarzyć się tak, iż komponent jbetolo okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej uroczej strony. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS jbetolo. Jak możesz tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki usuniemy Joom Donation Layer Slider lub RAXO All-mode PRO czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny stronki › następnie powinniśmy odszukaćzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Po skończonej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania rozszerzenia.

Skąd bezpiecznie pobrać jbetolo

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie jbetolo jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku jbetolo) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat jbetolo były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.