Nieco wzmianek nawiązujących do JA Comment

JA Comment to dobry model opisującym to jak w paru ruchach dostać możliwość zwiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. DPCalendar Lite lub EasySocial , czy akurat JA Comment) zezwalają na "udekorowanie" strony WWW w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie wyjściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu w miarę wygodny sposób, a co istotne - bez znajomości zasad programowania.

W jaki sposób zaimplementować JA Comment w CMS Joomla?

Jeżeli instalacja JA Comment wywołuje w Was zgrozę i przypuszczacie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać na stronie twórcy JA Comment, ogranicza się w zasadzie do wczytania archiwum instalacyjnego za pomocą standardowego instalatora, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a więc instalacja JA Comment w niczym nie jest różna od instalacji komponentu DPCalendar Lite, EasySocialitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z JA Comment rozszerzenie zostanie samoczynnie dodany do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeśli ciekawią Was detale na temat JA Comment, polecamy Wam zapoznać się z stroną internetową producenta tego dodatku. Najprościej na nią trafić wklepując wyrażenie JA Comment + Joomla w Google albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=JA Comment + Joomla

Jak usunąć rozszerzenie JA Comment ...

Jest możliwość, że moduł JA Comment nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz jak najszybciej usunąć go ze swojej niepowtarzalnej witryny. Na taki przypadek istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS JA Comment. W jaki sposób to zrobić? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy DPCalendar Lite EasySocial lub Membership Pro czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › przechodzimy do karty "instalacje" › a z niej wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania pluginu.

Jak pobrać JA Comment

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku JA Comment) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez przerwy aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeśli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.