Nieco informacji nawiązujących do J!WHMCS Integrator

J!WHMCS Integrator jest świetnym "okazem" na to jak w kilku prostych zabiegach dostać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS Joomla funkcji, które dotąd nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. DJ-ImageSlider lub AutoTweet NG bądź akurat J!WHMCS Integrator) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomla. Taka strategiagdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu dość wygodny sposób, i co najważniejsze - nie jest istotna wiedza dotycząca pisania kodu .

Implementacja J!WHMCS Integrator w Joomli

Wracając do J!WHMCS Integrator. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego pluginu Was przerośnie - "relax", nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji J!WHMCS Integrator, co do zasady ogranicza się do wgrania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli instalacja J!WHMCS Integrator niczym nie różni się od instalacji komponentu DJ-ImageSlider, AutoTweet NGitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z J!WHMCS Integrator rozszerzenie zostanie z automatu dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej detali na temat J!WHMCS Integrator, proponujemy "zagłębić" się w home page dewelopera opisywanego dodatku. Najprościej na nią trafić wpisując zwrot J!WHMCS Integrator + Joomla w wyszukiwarkę albo skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=J!WHMCS Integrator + Joomla

A jak usunąć dodatek J!WHMCS Integrator ...

Może zdarzyć się tak, że moduł J!WHMCS Integrator nie spełnia Twoich wymagań. Prosto z mostu – chcesz jak najszybciej pozbyć się go ze swojej pięknej strony. W takim wypadku istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS J!WHMCS Integrator. Jak to zrobić? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy DJ-ImageSlider AutoTweet NG lub Facebook Wall Feeds czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Z jakiej strony pobrać J!WHMCS Integrator

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie J!WHMCS Integrator jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku J!WHMCS Integrator) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują oraz zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas wskazówki na temat J!WHMCS Integrator będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.