Ciut stwierdzeń dotyczących ITPFacebookLikeBox

ITPFacebookLikeBox to jasny sposób przedstawiającym to jak w paru prostych zabiegach dostać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że dodatki ( wśród nich np. FaLang lub Aimy Sitemap bądź właśnie ITPFacebookLikeBox) pozwalają na urządzenie naszej portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na podstawowy kod Joomla. Taka metodagdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę pewny sposób, a co najistotniejsze - nie jest istotna umiejętność związana z programowaniem .

Instalacja ITPFacebookLikeBox w CMS Joomla

Wracając do rozszerzenia ITPFacebookLikeBox. Jeżeli instalacja ITPFacebookLikeBox powoduje w Was zgrozę i przewidujecie, że Was przerasta - "relax", nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać na witrynie twórcy ITPFacebookLikeBox, co do zasady sprowadza się do wczytania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator, który normalnie ma lokalizację w Joomla!, a więc instalacja ITPFacebookLikeBox jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku FaLang, Aimy Sitemapitp. Po wgraniu folderu skompresowanego z "składnikiem" ITPFacebookLikeBox komponent zostanie samoistnie dołączony do panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli ciekawią Was detale o ITPFacebookLikeBox, polecamy zapoznać się z witryną autora niniejszego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wklepując frazę ITPFacebookLikeBox + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=ITPFacebookLikeBox%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo korzystania z rozszerzenia ITPFacebookLikeBox

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem pluginu ITPFacebookLikeBox. W tym miejscu kardynalną sprawą jest dbanie o jego aktualność. Łatwym sposobem aktualizacji ITPFacebookLikeBox będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najnowszą wersję znajdziemy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie ITPFacebookLikeBox,FaLang, Aimy Sitemap receptą na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Jak ściągnąć ITPFacebookLikeBox

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie ITPFacebookLikeBox będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku ITPFacebookLikeBox) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomli codziennie aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.