Paręnaście informacji na temat Invoice Manager

Rozszerzenie Invoice Manager stanowi idealny przykład wyjaśniającym to jak w paru ruchach jesteśmy w stanie zwiększyć ilość proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JoomGallery lub RD e-Tickets , czy właśnie Invoice Manager) pozwalają na urządzenie naszej strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomla. Taki sposób, przy zastosowaniu odpowiedniej ostrożności w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę wygodny sposób, a co ważne - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Instalacja Invoice Manager w Joomla

Powracając do rozszerzenia Invoice Manager. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wywołuje w Was zgrozę i przypuszczacie, że może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy w dokumentacji Invoice Manager, praktycznie ogranicza się do dodania pliku instalacyjnego za sprawą zwykłego instalatora, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a co za tym idzie instalacja Invoice Manager w niczym nie jest różna od instalacji komponentu JoomGallery, RD e-Ticketsitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem Invoice Manager komponent zostanie automatycznie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat Invoice Manager, proponujemy Wam zapoznać się z witryną dewelopera niniejszego programu. Najprościej jest ją wyszukać wpisując wyrażenie Invoice Manager + Joomla w Google albo skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Invoice Manager%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne korzystanie z Invoice Manager

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - Invoice Manager jest bezpieczny . W tym miejscu istotną kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem na aktualizację Invoice Manager to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli z jakichś względów nie możemy wykonać aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek Invoice Manager,JoomGallery, RD e-Tickets receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, no i oczywiście również aktualność...CMS Joomla!

Jak ściągnąć Invoice Manager

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Invoice Manager) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas podpowiedzi na temat Invoice Manager będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.