Ciutkę informacji na temat InviteX

Rozszerzenie InviteX stanowi idealny model pokazującym na to jak w paru krokach otrzymać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS zastosowań, które dotychczas nie były możliwe, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby mieć na uwadze, że dodatki ( wśród nich np. J2Store lub Sliders , czy właśnie InviteX) zezwalają na zagospodarowanie naszej witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Taka metodagdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością portalu w miarę bezpieczny sposób, oraz co najważniejsze - nie jest potrzebna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować InviteX do Joomla?

Jeżeli macie obawę, że instalacja dodatku Was przerośnie - spokojnie, nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co możemy przeczytać w dokumentacji InviteX, co do zasady ogranicza się do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą zwykłego instalatora, który domyślnie jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie dodanie InviteX do Joomli jest takie samo jak instalacja dodatku J2Store, Slidersitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z komponentem InviteX komponent zostanie samodzielnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeśli interesują Was szczegóły na temat InviteX, polecamy Wam zapoznać się z stroną twórcy opisywanego komponentu. Najłatwiej na nią trafić wpisując frazę InviteX + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=InviteX + Joomla

W jaki sposób odinstalować komponent InviteX w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, że dodatek InviteX nie spełnia Twoich oczekiwań. Powiedzmy sobie wprost – chcesz szybko unicestwić go ze swojej wspaniałej stronyinternetowej. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie InviteX. Jak to osiągnąć? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy J2Store Sliders lub IProperty Real Estate czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania pluginu.

Skąd bezpiecznie pobrać InviteX

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku InviteX) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat InviteX będą dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.