Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się CMS Joomla! albo innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to świetnie wiesz,iż realnym plusem takich systemów nie jest CMS samoistnie, lecz dodatkowo utworzone dla nich moduły. Dla CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to podstawowe, i najbardziej złożone segmenty CMS Joomla!. Liczba rozszerzeń stworzonych z myślą dla Joomla! możemy liczyć w kilku tysiącach. Warto mieć w pamięci, iż grupa społeczna owego CMS ciągle rośnie i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! jest AdsManager, Art Calendar bądźampz Również Pośród tychże dodatków znajdziemy komponent - Instant Pro Shop.

Trochę wzmianek nawiązujących do Instant Pro Shop

Dodatek Instant Pro Shop to praktyczny przykład , który wskazuje na to jak w paru nieskomplikowanych działaniach dostać sposobność zwiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które przedtem nie zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto mieć na uwadze, iż dodatki ( spośród nich np. AdsManager lub Art Calendar bądź właśnie Instant Pro Shop) pozwalają na wyposażenie naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, i co istotne - nie jest potrzebna umiejętność związana z programowaniem .

W komponencieInstant Pro Shop nie istnieje funkcja, jaka jest dla mnie ważna.

Jak postąpić na wypadek kiedy zainstalowanydodatek Instant Pro Shop nie posiada funkcji, na której szczególnie nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim będzie? Cóż sprawa wydaje się być stosunkowo prosta. Tak jak zostało to nadmienione poprzednim akapicie, rozszerzenia w standardowej wersji, (zazwyczaj darmowej) nie posiadają wszystkich opcji. Dlatego, z powyższych względów najlepsze rozwiązanie sytuacji to sprawdzenie czy funkcja, którą potrzebujemy nie jest czasami udostępniona w opcji płatnej. Deweloperzy dodatków drobiazgowo zawierają w specyfikacji, jakie z wymienionych funkcji są dostępne w bezpłatnej wersji komponentu, a jakie dodatkowo w "komercyjnej". Zostaje nam odnaleźć, czy być może to czego poszukujemy nie istnieje w opcji płatnej.

Opcjonalnym wyjściem jest...poszukanie odmiennego programu. Ponownie przypominamy – rozszerzeń do Joomla! naprawdę sporo bo kilka tysięcy (już ponad 8!). Stąd możemy wywnioskować, że niektóre funkcje, które są przedmiotem komponentu najzwyczajniej na świecie się "dublują". Wejdź w otchłań Joomlowego świata i odnajdź komponent podobny do Instant Pro Shop, a być może i doskonalszy!

Istnieje jeszcze trzecie wyjście :). Możesz zlecić zbudowanie nowego komponentu odpowiednim ludziom, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie wiesz, komu przydzielić powyższą pracę? Postaw na nas! :).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Z jakiej strony pobrać Instant Pro Shop

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Instant Pro Shop będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Instant Pro Shop) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie community Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe zalecenia na temat Instant Pro Shop będą dla Was przydatne. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób usunąć komponent Instant Pro Shop ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż plugin Instant Pro Shop okazał się być niewypałem. Powiedzmy sobie wprost – chciał(a)byś błyskawicznie usunąć go z własnej, pięknej strony. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – usunięcie z CMS Instant Pro Shop. Jak to osiągnąć? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy AdsManager Art Calendar lub ampz czyli każdy inny komponent. Wchodzimy w panel zarządzania naszej stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i wybieramy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.