Ciut słów o Import for K2

Import for K2 to jasny przykład obrazującym to jak w niewielu prostych ruchach otrzymać możliwość zwiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotąd nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. AcyMailing Starter lub News Show Pro GK4 , czy akurat Import for K2) zezwalają na zagospodarowanie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod Joomli. Takie wyjściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności rodzimego serwisu w miarę wygodny sposób, a co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Implementacja Import for K2 w Joomla

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli czujecie strach, że instalacja pluginu może Was przeróść - uspokajamy, nie ma się czego obawiać:). Implementacja - co przeczytamy specyfikacji suplementu Import for K2, co do zasady ogranicza się do wczytania archiwum instalacyjnego poprzez podstawowy instalator, który typowo ma lokalizację w Joomla!, a co z tego wynika instalacja Import for K2 w niczym nie jest różna od instalacji modułu AcyMailing Starter, News Show Pro GK4itp. Po wgraniu paczki z Import for K2 komponent zostanie samoistnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli chcecie poznać więcej interesujących szczegółów na temat Import for K2, proponujemy zapoznać się z stroną internetową twórcy niniejszego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć wpisując wyrażenie Import for K2 + Joomla w Google bądź skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=Import for K2 + Joomla

Bezpieczne używanie Import for K2

Zapewne niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla Joomla! - Import for K2 jest bezpieczny . Tutaj nadrzędną sprawą zdaje się być dbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację Import for K2 to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że prawie zawsze najnowszą wersję odnajdziemy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Import for K2,AcyMailing Starter, News Show Pro GK4 receptą na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak ściągnąć Import for K2

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Import for K2 będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Import for K2) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.