Rozszerzenia a CMS Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która skupia się na Joomla lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to doskonale wiesz,iż realnym plusem owych programów to nie CMS per se, lecz dodatkowo wykreowane dla nich dodatki. Dla CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to fundamentalne, jednakowoż najbardziej złożone częsci Joomli. Zbiór wspomnianych dodatków z myślą dla Joomli z pewnością możemy liczyć nie w setkach a w co najmniej tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie rośnie i publikuje nowe ipionierskie rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla CMS Joomla! to AllVideos, OSMap a takżeRealEstateManager Również Pośród tychże wtyczek mamy możliwość odnaleźć komponent - HWDMediaShare.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Profesjonalny system

Czas na kilka zdań nawiązujących do HWDMediaShare

HWDMediaShare jest interesującym przykładem , który wskazuje na to jak w kilku prostych zabiegach jesteśmy w stanie powiększyć liczbę proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie zostały zaimplementowane, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. AllVideos lub OSMap , czy akurat HWDMediaShare) zezwalają na zagospodarowanie witryny w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomli. Takie podejściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego serwisu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co istotne - nie jest wymagana umiejętność dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent HWDMediaShare w Joomla?

Powracając do HWDMediaShare . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy HWDMediaShare sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z HWDMediaShare komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu HWDMediaShare proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „HWDMediaShare” + Joomla w Google.

Skąd ściągnąć HWDMediaShare

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie HWDMediaShare będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i odnalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku HWDMediaShare) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rady zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak liczysz na fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo użytkowania HWDMediaShare

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem HWDMediaShare. Tutaj istotną kwestią jest dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację HWDMediaShare to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić aktualizacji poprzez panel administracyjny, to pamiętajmy, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odszukamy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to dodatek HWDMediaShare,AllVideos, OSMap receptą na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i naturalnie również aktualność...CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z konfiguracją lub instalacją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.