Dodatki a system zarządzania treścią Joomla

Jeśli uważasz się za osobę, która jest pasjonatem Joomla! bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to doskonale wiesz,iż prawdziwym plusem programów nie jest CMS samoistnie, lecz specjalnie wykreowane dla nich aplikacje. Jeżeli mówimy o Joomla!, takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponenty to podstawowe, jednakowoż najbardziej złożone składniki Joomla. Ilość opisywanych dodatków stworzonych z myślą dla CMS Joomla! możemy liczyć w co najmniej tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż wspólnota tego CMS nieustannie rośnie i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest sh404SEF, Autostand iJoomShopping Także Pośrodku owych wtyczek odnajdziemy komponent - HOT Image Slider.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości kod

Parę słów na temat HOT Image Slider

Rozszerzenie HOT Image Slider jest jasnym modelem pokazującym na to jak w niewielu posunięciach jesteśmy w stanie wpłynąć na liczbę proponowanych przez CMS Joomla funkcji jakie dotychczas nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby mieć na uwadze, iż dodatki ( wśród nich np. sh404SEF lub Autostand bądź właśnie HOT Image Slider) zezwalają na wyposażenie portalu internetowego w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności wpływania na pierwotny kod Joomla. Takie wyjściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość bezpieczny sposób, oraz co najważniejsze - nie jest wymagana wiedza dotycząca programowania .

Jak zainstalować komponent HOT Image Slider w Joomla?

Powracając do HOT Image Slider . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy HOT Image Slider sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z HOT Image Slider komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu HOT Image Slider proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „HOT Image Slider” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć HOT Image Slider

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku HOT Image Slider) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomla! nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sugestie na temat HOT Image Slider były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować rozszerzenie HOT Image Slider w CMS Joomla!...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż dodatek HOT Image Slider okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie wprost – chcesz jak najszybciej usunąć go z własnej, uroczej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno lekarstwo – usunięcie z CMS HOT Image Slider. Jak to osiągnąć? Odpowiadamy - tą samą metodą jaką usuniemy sh404SEF Autostand lub JoomShopping czyli każdy inny komponent. Odwiedzamy panel administracyjny stronki › następnie odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › następnie klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania dodatku.

Masz problemy z konfiguracją lub instalacją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.