Rozszerzenia a Joomla

Ten kto użytkuje CMS Joomla! albo innego CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, że prawdziwym plusem systemów nie jest System Zarządzania Treścią sam w sobie, lecz dodatkowo przygotowane dla nich rozszerzenia. Dla Joomli takimi rozszerzeniami są Komponenty (po angielsku - components). Komponent to elementarny, ale najbardziej zaawansowany składnik do Joomli. Ilość rozszerzeń stworzonych z myślą dla CMS Joomla! z pewnością mieści się nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Warto pamiętać, że społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie poszerza się opracowując nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to JComments, Quiz Deluxe bądźAdminExile Także Pośród owych wtyczek znajdziemy komponent - Helpdesk Pro.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Sprawdzony system

Kilka informacji o Helpdesk Pro

Helpdesk Pro jest ciekawym przykładem pokazującym to jak w niewielu prostych aktach dostać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. JComments lub Quiz Deluxe bądź akurat Helpdesk Pro) pozwalają na "udekorowanie" naszej portalu internetowego w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod Joomli. Takie rozwiązaniegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu w miarę wygodny sposób, oraz co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zainstalować komponent Helpdesk Pro w Joomla?

Powracając do Helpdesk Pro . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Helpdesk Pro sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Helpdesk Pro komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Helpdesk Pro proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Helpdesk Pro” + Joomla w Google.

Z jakiej strony pobrać Helpdesk Pro

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Helpdesk Pro będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Helpdesk Pro) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat Helpdesk Pro były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować dodatek Helpdesk Pro ...

Istnieje prawdopodobieństwo, że rozszerzenie Helpdesk Pro nie spełnia Twoich wymagań. Powiedzmy sobie szczerze – chciał(a)byś jak najszybciej usunąć go ze swojej niepowtarzalnej witryny. W takim przypadku jest tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Helpdesk Pro. Jak tego dokonać? Dokładnie w ten sam sposób w jaki odinstalujemy JComments Quiz Deluxe lub AdminExile czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.