Pora na kilka stwierdzeń o Google Plus Widget Slider

Google Plus Widget Slider jest oczywistym "okazem" , który wskazuje na to jak w kilku zabiegach możemy zwiększyć ilość oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Kunena lub showplus , czy właśnie Google Plus Widget Slider) zezwalają na urządzenie strony WWW w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy Joomla. Taki system, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość pewny sposób, oraz co kluczowe - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Jak zaimplementować Google Plus Widget Slider do Joomla?

Jeżeli instalacja Google Plus Widget Slider budzi w Was strach i czujecie, że może Was przeróść - "relax", nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co przeczytamy specyfikacji dodatku Google Plus Widget Slider, odnosi się co do zasady do załadowania paczki instalacyjnej poprzez standardowy instalator, który modelowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie instalacja Google Plus Widget Slider jest takie samo jak instalacja modułu Kunena, showplusitp. Po wgraniu paczki z Google Plus Widget Slider rozszerzenie zostanie samoczynnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeżeli ciekawią Was szczegóły na temat Google Plus Widget Slider, polecamy Wam odwiedzić stronę producenta powyższego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę Google Plus Widget Slider + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Google Plus Widget Slider%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczne stosowanie programu Google Plus Widget Slider

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem rozszerzenia Google Plus Widget Slider. W tym miejscu istotną sprawą zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację Google Plus Widget Slider będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji poprzez panel zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronce dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to dodatek Google Plus Widget Slider,Kunena, showplus rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i naturalnie również aktualność...CMS Joomla!

Pobieranie Google Plus Widget Slider

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie Google Plus Widget Slider jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Google Plus Widget Slider) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomli bez przerwy aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Mamy nadzieję, że powyższe instrukcje na temat Google Plus Widget Slider będą dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.