Garść stwierdzeń nawiązujących do Geocode Factory 5

Rozszerzenie Geocode Factory 5 jest jasnym modelem , który wskazuje na to jak w kilku prostych posunięciach jesteśmy w stanie powiększyć ilość proponowanych przez CMS funkcji jakie dotychczas nie do końca były możliwe, bądź mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Warto mieć na uwadze, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. Proforms lub showplus , czy akurat Geocode Factory 5) zezwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Takie wyjściegdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "badanie" funkcjonalności własnego portalu w miarę wygodny sposób, a co najistotniejsze - nie jest potrzebna wiedza dotycząca pisania kodu .

Implementacja Geocode Factory 5 w Joomla

Wracając do rozszerzenia Geocode Factory 5. Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja rozszerzenia może Was przeróść - wyluzujcie, bez obaw:). Instalacja - co możemy przeczytać w dokumentacji Geocode Factory 5, ogranicza się w zasadzie do dodania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który domyślnie jest zlokalizowany w CMS Joomla!, czyli dodanie Geocode Factory 5 do Joomli jest takie samo jak instalacja pluginu Proforms, showplusitp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z komponentem Geocode Factory 5 komponent zostanie samoistnie załadowany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli macie ochotę poznać więcej szczegółów o Geocode Factory 5, proponujemy zapoznać się z stroną producenta niniejszego rozwiązania. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując wyrażenie Geocode Factory 5 + Joomla w Google bądź wykorzystać link obok: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Geocode Factory 5%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Bezpieczeństwo używania rozszerzenia Geocode Factory 5

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji Geocode Factory 5. W tym miejscu istotną kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem na aktualizację Geocode Factory 5 będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. Jeżeli z jakichś względów nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję znajdziemy na stronce producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Geocode Factory 5,Proforms, showplus receptą na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Z jakiej strony ściągnąć Geocode Factory 5

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Geocode Factory 5) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują i dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas porady na temat Geocode Factory 5 będą dla Was przydatne. Jeżeli mimo to potrzebujesz pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Masz problem z instalacją lub konfiguracją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.