Ciut stwierdzeń nawiązujących do Gantry 5

Gantry 5 stanowi ciekawy model wyjaśniającym to jak w kilku nieskomplikowanych krokach otrzymać sposobność zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla funkcji, które przedtem nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonej płaszczyźnie. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. jNews lub DJ-Classifieds bądź właśnie Gantry 5) zezwalają na urządzenie portalu w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności wpływania na oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zachowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, oraz co ważne - nie jest wymagana wiedza związana z znajomością kodu .

Procedura instalacji Gantry 5

Jeżeli czujecie strach, że instalacja opisywanego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma obaw:). Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Gantry 5, redukuje się co do zasady do załadowania paczki instalacyjnej za pomocą zwykłego instalatora, który prawidłowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co z tego wynika dodanie Gantry 5 do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu jNews, DJ-Classifiedsitp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Gantry 5 rozszerzenie zostanie samoczynnie osadzony w panelu zarządzania.

PS jeśli chcecie poznać więcej detali na temat Gantry 5, proponujemy zapoznać się z witryną producenta niniejszego dodatku. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując wyrażenie Gantry 5 + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=Gantry 5 + Joomla

Bezpieczeństwo używania Gantry 5

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent dla Joomla! - Gantry 5 jest bezpieczny . Tutaj istotną kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym zabiegiem aktualizacji Gantry 5 będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie wykonać wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odszukamy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to dodatek Gantry 5,jNews, DJ-Classifieds receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, a przy tym również aktualność...Joomli

Jak pobrać Gantry 5

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie Gantry 5 jest odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku Gantry 5) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym społeczność Joomli bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat Gantry 5 były dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.