Rozszerzenia a CMS Joomla

Ten kto wykorzystuje CMS Joomla! albo innego CMS (Drupal, Wordpress, etc.) wie, że najpotężniejszą siłą systemów nie jest CMS per se, a specjalnie utworzone dla nich aplikacje. Dla CMS Joomla! za takie suplementy należy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to podstawowe, jednakowoż najbardziej złożone częsci Joomli. Ilość opisywanych pluginów stworzonych dla Joomli mieści się nie w setkach a w czterocyfrowej liczbie. Warto mieć w pamięci, że społeczność tego Systemu Zarządzania Treścią ciągle rośnie i przygotowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Dla przykładu, rozszerzeniem dla CMS Joomla! jest ohanah, Title Manager a takżeCustom Filters Pro Także Wśród tych wtyczek jesteśmy w stanie odnaleźć komponent - Gallery WD.

  • CMS Joomla
  • Odporność na ataki
  • Fachowy system

Nieco stwierdzeń na temat Gallery WD

Suplement Gallery WD jest świetnym "okazem" , który wskazuje na to jak w niewielu prostych zabiegach jesteśmy w stanie zwiększyć ilość proponowanych przez CMS Joomla usług jakie przedtem nie do końca były wdrożone, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto pamiętać, że dodatki ( wśród nich np. ohanah lub Title Manager , czy właśnie Gallery WD) zezwalają na wyposażenie naszej witryny w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod Joomli. Taki sposób, przy zachowaniu ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę bezkolizyjny sposób, i co istotne - nie jest potrzebna wiedza związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent Gallery WD w Joomla?

Powracając do Gallery WD . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Gallery WD sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Gallery WD komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Gallery WD proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Gallery WD” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Gallery WD

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie Gallery WD jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku Gallery WD) :-) Strona extensions.joomla.org jest miejscem, w którym społeczeństwo Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby porady na temat Gallery WD były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie programu Gallery WD

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem pluginu Gallery WD. W tym miejscu najistotniejszą kwestią jest zadbanie o jego aktualność. Prostym zabiegiem na aktualizację Gallery WD to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Gallery WD,ohanah, Title Manager rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność komponentu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.