Garść wzmianek dotyczących Freestyle Testimonials

Narzędzie Freestyle Testimonials jest interesującym przykładem pokazującym to jak w kilku zabiegach mamy możliwość wpłynąć na liczbę oferowanych przez CMS usług jakie przedtem nie do końca zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Warto mieć na uwadze, iż "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. HikaShop lub JS Jobs , czy właśnie Freestyle Testimonials) zezwalają na wyposażenie naszej witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie wyjściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego serwisu dość wygodny sposób, oraz co kluczowe - nie jest konieczna umiejętność dotycząca programowania .

W jaki sposób zainstalować Freestyle Testimonials do CMS Joomla?

Wracając do Freestyle Testimonials. Jeżeli instalacja opisywanego komponentu wzbudza w Was zgrozę i czujecie, że może Was przeróść - spokojnie, bez niepokoju:). Implementacja - co przeczytamy na witrynie twórcy Freestyle Testimonials, co do zasady sprowadza się do wczytania archiwum instalacyjnego za sprawą zwykłego instalatora, który normalnie jest zlokalizowany w Joomla!, a więc instalacja Freestyle Testimonials jest dokładnie identyczne jak instalacja dodatku HikaShop, JS Jobsitp. Po instalacji folderu skompresowanego z Freestyle Testimonials rozszerzenie zostanie samoczynnie dołączony do naszego panelu zarządzania Joomla!.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych szczegółów o Freestyle Testimonials, polecamy "zagłębić" się w home page dewelopera niniejszego dodatku. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wpisując zwrot Freestyle Testimonials + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link poniżej: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=Freestyle Testimonials%2BJoomla%20Extension%20Documentation

Jak odinstalować komponent Freestyle Testimonials ...

Istnieje prawdopodobieństwo, iż plugin Freestyle Testimonials okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy sobie szczerze – chcesz błyskawicznie unicestwić go ze swojej wspaniałej witryny. Na taki przypadek jest wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Freestyle Testimonials. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy HikaShop JS Jobs lub Engage Box czyli każdy komponent. Odwiedzamy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku odzszukujemyzakładkę "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania rozszerzenia.

Z jakiej strony ściągnąć Freestyle Testimonials

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego komponentu będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Freestyle Testimonials) :-) Strona extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! nieustannie aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat Freestyle Testimonials były dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.