Dodatki a CMS Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem Joomla! lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to doskonale wiesz,że realnym plusem systemów to nie System Zarządzania Treścią samoistnie, lecz specjalnie stworzone dla nich aplikacje. Dla CMS Joomla! takimi dodatkami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponenty to elementarne, jednakże najbardziej złożone składowe CMS Joomla!. Zbiór rozszerzeń dla tego CMS mieści się nie w setkach a w tysiącach. Warto mieć w pamięci, że wspólnota tego CMS stale się powiększa i opracowuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem przygotowanym z myślą o Joomla jest J2Store, Very Simple Image Gallery bądźJSN ImageShow PRO Także Pośród tychże wtyczek możemy odnaleźć komponent - Freestyle Support Portal / Help Desk.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Wysokiej jakości kod

Paręnaście zdań poruszających temat Freestyle Support Portal / Help Desk

Dodatek Freestyle Support Portal / Help Desk stanowi oryginalny przykład obrazującym to jak w paru nieskomplikowanych działaniach możemy wpłynąć na ilość oferowanych przez CMS funkcji jakie dotąd nie były możliwe, bądź mieliśmy z nimi styczność w ograniczonym zakresie. Warto przypomnieć, że dodatki ( wśród nich np. J2Store lub Very Simple Image Gallery bądź właśnie Freestyle Support Portal / Help Desk) pozwalają na wyposażenie portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Takie wyjściegdy zastosujemy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego portalu dość bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co istotne - nie jest wymagana wiedza związana z znajomością kodu .

Jak zainstalować komponent Freestyle Support Portal / Help Desk w Joomla?

Powracając do Freestyle Support Portal / Help Desk . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Freestyle Support Portal / Help Desk sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Freestyle Support Portal / Help Desk komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Freestyle Support Portal / Help Desk proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Freestyle Support Portal / Help Desk” + Joomla w Google.

Jak pobrać Freestyle Support Portal / Help Desk

Bezpiecznym i chyba najprostszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Freestyle Support Portal / Help Desk) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomla! bez przerwy aktualizuje i zamieszcza nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas porady na temat Freestyle Support Portal / Help Desk będą dla Was przydatne. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo stosowania Freestyle Support Portal / Help Desk

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem pluginu Freestyle Support Portal / Help Desk. W tym miejscu najistotniejszą sprawą jest zadbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację Freestyle Support Portal / Help Desk to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. Jeżeli nie jesteśmy w stanie wykonać aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najaktualniejszą wersję odszukamy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Freestyle Support Portal / Help Desk,J2Store, Very Simple Image Gallery receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.