Parę wzmianek w temacie Form2Content LITE

Narzędzie Form2Content LITE jest prostym wzorem na to jak w niewielu nieskomplikowanych ruchach otrzymać możliwość powiększenia liczby proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotychczas nie do końca były dostępne, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Warto przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Smart Slider lub FW Real Estate , czy akurat Form2Content LITE) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Taki systemgdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego portalu w miarę bezkolizyjny sposób, i co najistotniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Procedura instalacji Form2Content LITE

Wracając do Form2Content LITE. Jeżeli czujecie obawę, że instalacja opisywanego dodatku Was przerośnie - uspokajamy, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy Form2Content LITE, sprowadza się w zasadzie do wczytania paczki instalacyjnej za pomocą standardowego instalatora, który normalnie ma lokalizację w CMS Joomla!, a co z tego wynika dodanie Form2Content LITE do Joomli jest takie samo jak instalacja modułu Smart Slider, FW Real Estateitp. Po instalacji folderu skompresowanego z Form2Content LITE komponent zostanie samoczynnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli macie ochotę poznać więcej ciekawych detali na temat Form2Content LITE, proponujemy Wam odwiedzić witrynę dewelopera tego programu. Najprościej jest ją znaleźć wklepując zwrot Form2Content LITE + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z tego oto linku: http://www.google.com/search?q=Form2Content LITE + Joomla

Bezpieczeństwo korzystania z komponentu Form2Content LITE

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - Form2Content LITE jest bezpieczny . W tym miejscu kardynalną kwestią powinno być dbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym zabiegiem na aktualizację Form2Content LITE będzie wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Form2Content LITE,Smart Slider, FW Real Estate receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, ale również aktualność...CMS Joomla!

Z jakiej strony pobrać Form2Content LITE

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku Form2Content LITE) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie społeczeństwo Joomla! bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że powyższe wskazówki na temat Form2Content LITE będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.