Garść stwierdzeń o Flip Wall

Narzędzie Flip Wall to jasny model na to jak w kilku nieskomplikowanych ruchach dostać możliwość powiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotąd nie do końca zostały wdrożone, albo mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, że "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. Proforms lub Pro Magic Audio Player bądź właśnie Flip Wall) zezwalają na urządzenie portalu internetowego w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w podstawowy kod źródłowy Joomli. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością rodzimego portalu w miarę pewny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy dotyczącej programowania.

Procedura instalacji Flip Wall

Wracając do naszego komponentu. Jeżeli macie obawę, że instalacja opisywanego pluginu może Was przeróść - spokojnie, bez niepokoju:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać na stronie twórcy Flip Wall, co do zasady sprowadza się do dodania pliku instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo jest zlokalizowany w Joomla!, czyli dodanie Flip Wall do Joomli niczym nie różni się od instalacji dodatku Proforms, Pro Magic Audio Playeritp. Po wgraniu folderu instalacyjnego z "składnikiem" Flip Wall komponent zostanie z automatu umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących detali na temat Flip Wall, polecamy "zagłębić" się w home page autora niniejszego dodatku. Najłatwiej na nią trafić bezpośrednio wklepując zwrot Flip Wall + Joomla w wyszukiwarkę bądź wykorzystać link poniżej: http://www.google.com/search?q=Flip Wall + Joomla

Bezpieczne stosowanie komponentu Flip Wall

Możliwe, że zastanawiasz się czy komponent dla Joomla! - Flip Wall jest bezpieczny . Tutaj ważną kwestią zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Bezproblemowym sposobem aktualizacji Flip Wall to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. Jeśli z jakichś względów nie możemy wykonać w/w aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że prawie zawsze najświeższą wersję znajdziemy na stronie internetowej twórcy oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Flip Wall,Proforms, Pro Magic Audio Player receptą na bezpieczeństwo jest aktualność aplikacji, no i bezsprzecznie również aktualność...CMS Joomla!

Jak ściągnąć Flip Wall

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym sposobem na pobranie Flip Wall będzie wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Flip Wall) :-) extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomli bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje na temat Flip Wall były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.