Rozszerzenia a Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która jest pasjonatem Joomla bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itd.) to doskonale wiesz,że prawdziwym plusem takich systemów to nie System Zarządzania Treścią per se, lecz specjalnie wykreowane dla nich dodatki. Jeżeli chodzi o CMS Joomla! za takie rozszerzenia powinniśmy uznać Komponenty (po ang. components). Komponenty to bazowe, ale najbardziej skomplikowane częsci CMS Joomla!. Grono opisywanych rozszerzeń przeznaczonych z myślą dla Joomli z pewnością mieści się w co najmniej tysiącach. Należy mieć na uwadze, że społeczność tego CMS nieustannie się powiększa i wymyśla nowe ikreatywne rozwiązania. Przykładowym rozszerzeniem przygotowanym z myślą o Joomla jest HikaShop, RD e-Tickets bądźPhoca Download Również Pośrodku tychże dodatków jesteśmy w stanie znaleźć komponent - Flexheader3.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Sprawdzony system

Trochę słów o Flexheader3

Narzędzie Flexheader3 jest praktycznym przykładem wskazującym na to jak w paru nieskomplikowanych zabiegach otrzymać możliwość zwiększenia grona proponowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie do końca były możliwe, albo mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonej płaszczyźnie. Warto mieć na uwadze, że dodatki (a spośród nich np. HikaShop lub RD e-Tickets , czy akurat Flexheader3) zezwalają na zagospodarowanie naszej portalu w powyższe funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w podstawowy kod CMS Joomla!. Taka strategiagdy zastosujemy należytą ostrożność i uwagę pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności portalu dość bezpieczny sposób, a co istotne - nie jest potrzebna umiejętność związana z programowaniem .

Jak zainstalować komponent Flexheader3 w Joomla?

Powracając do Flexheader3 . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Flexheader3 sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Flexheader3 komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Flexheader3 proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Flexheader3” + Joomla w Google.

Pobieranie Flexheader3

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie wyszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym przypadku Flexheader3) :-) extensions.joomla.org jest miejscem, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci Joomla! bez ustanku aktualizują oraz dodają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Mamy nadzieję, że powyższe instrukcje na temat Flexheader3 będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

A jak odinstalować komponent Flexheader3 ...

Istnieje prawdopodobieństwo, że dodatek Flexheader3 okazał się być niewypałem. Prosto z mostu – chcesz błyskawicznie pozbyć się go ze swojej niepowtarzalnej stronyinternetowej. Na taki przypadek istnieje tylko jedno lekarstwo – odinstalowanie Flexheader3. W jaki sposób to zrealizować? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy HikaShop RD e-Tickets lub Phoca Download czyli każdy komponent. Otwieramy panel administracyjny naszej stronki › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania dodatku.

Masz problem z konfiguracją lub instalacją strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.