Ciutkę informacji dotyczących FlexBanner

FlexBanner jest jasnym wzorem obrazującym to jak w paru nieskomplikowanych działaniach otrzymać sposobność zwiększenia grona proponowanych przez CMS funkcji, które dotąd nie zostały zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi dotyczenia w okrojonym zakresie. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Attachments lub Cache Cleaner bądź właśnie FlexBanner) zezwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na pierwotny kod źródłowy CMS Joomla!. Takie podejście, przy zastosowaniu ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności serwisu dość pewny sposób, i co istotne - bez wiedzy związanej z programowaniem.

Sposób instalacji FlexBanner

Jeżeli czujecie strach, że instalacja tego komponentu może Was przeróść - "relax", nie ma obaw:). Implementacja - co możemy przeczytać na witrynie twórcy FlexBanner, co do zasady ogranicza się do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez zwykły instalator, który domyślnie ma lokalizację w Joomla!, a co za tym idzie dodanie FlexBanner do Joomli w niczym nie jest różna od instalacji komponentu Attachments, Cache Cleaneritp. Po wgraniu paczki z rozszerzeniem FlexBanner rozszerzenie zostanie samoczynnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeżeli interesują Was detale o FlexBanner, proponujemy Wam "zagłębić" się w witrynę dewelopera tego komponentu. Najprościej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując zwrot FlexBanner + Joomla w Google albo skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=FlexBanner + Joomla

Bezpieczeństwo używania rozszerzenia FlexBanner

Niektórzy z Was, pewnie zastanawiają się nad bezpieczeństwem pluginu FlexBanner. Tutaj przewodnią sprawą powinno być pilnowanie jego aktualności. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację FlexBanner to zrobienie "update" z poziomu panelu zarządzania CMS. W przypadku, gdy nie możemy wykonać wyżej wymienionej aktualizacji poprzez panel administracyjny, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronce autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Zapamiętajce! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie FlexBanner,Attachments, Cache Cleaner rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność programu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Z jakiej strony pobrać FlexBanner

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odszukanie interesującego nas pluginu (czyli w tym wypadku FlexBanner) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomli bez przerwy aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia na temat FlexBanner były dla Ciebie przydatne. Jeśli mimo to liczysz na fachową pomoc z tym wtyczką, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - napisz lub zadzwoń. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Nie możesz poradzić sobie z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.