Rozszerzenia a Joomla

Każdy kto korzysta z Joomla albo innego CMS (Drupal, Wordpress, itp.) wie, iż prawdziwą zaletą tych programów to nie CMS samoistnie, lecz specjalnie utworzone dla nich moduły. Dla CMS Joomla! za takie suplementy należy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponenty to fundamentalne, jednakże najbardziej złożone cząstki Joomli. Grono opisywanych rozszerzeń przeznaczonych dla Joomla! zawiera się w co najmniej tysiącach. Warto wiedzieć, iż grupa społeczna owego Systemu Zarządzania Treścią ciągle wzrasta opracowując nowe,kreatywne rozwiązania. Na przykład komponentem przygotowanym z myślą o CMS Joomla! to VirtueMart, EBR - Easybook Reloaded iEU e-Privacy Directive Także Pośrodku tych rozszerzeń możemy znaleźć komponent - flashChart - Content Plugin.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Wysokiej jakości system

Chwila na kilka słów nawiązujących do flashChart - Content Plugin

Dodatek flashChart - Content Plugin stanowi idealny model na to jak w paru nieskomplikowanych działaniach mamy możliwość zwiększyć ilość oferowanych przez CMS Joomla usług, które przedtem nie do końca były zaimplementowane, bądź mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby pamiętać, iż dodatki ( spośród nich np. VirtueMart lub EBR - Easybook Reloaded , czy akurat flashChart - Content Plugin) pozwalają na wyposażenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod Joomli. Takie wyjściegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością serwisu w miarę pewny sposób, i co kluczowe - bez umiejętności programowania.

Jak zainstalować komponent flashChart - Content Plugin w Joomla?

Powracając do flashChart - Content Plugin . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy flashChart - Content Plugin sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z flashChart - Content Plugin komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu flashChart - Content Plugin proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „flashChart - Content Plugin” + Joomla w Google.

Pobieranie flashChart - Content Plugin

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie znalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym wypadku flashChart - Content Plugin) :-) extensions.joomla.org jest miejscem gdzie społeczeństwo Joomla! bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas informacje na temat flashChart - Content Plugin będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą firmą. Pokażemy Ci lukratywną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne użytkowanie flashChart - Content Plugin

Niektórzy spośród Was, pewnie zastanawiają się czy komponent - flashChart - Content Plugin jest bezpieczny . Tutaj najistotniejszą kwestią powinno być dbanie o jego aktualność. Łatwym zabiegiem na aktualizację flashChart - Content Plugin to przeprowadzenie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to pamiętajmy, że prawie zawsze najświeższą wersję odnajdziemy na stronie internetowej producenta oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Miejcie na uwadze! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie flashChart - Content Plugin,VirtueMart, EBR - Easybook Reloaded rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność wtyczki, a przy tym również aktualność...Joomli

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.