Jeśli uważasz się za osobę, która jest pasjonatem Joomla lub innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop itd.) to świetnie wiesz,iż rzeczywistym plusem owych programów to nie CMS samoistnie, lecz specjalnie utworzone dla nich aplikacje. W przypadku gdy mówimy o Joomla!, takimi dodatkami są Komponenty (po ang. components). Komponenty to zasadnicze, jednakowoż najbardziej złożone składniki Joomla. Zbiór rozszerzeń stworzonych dla CMS Joomla! zawiera się nie w setkach a w tysiącach. Warto wiedzieć, iż "community" owego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie rośnie opracowując nowe ikreatywne rozwiązania. Na przykład komponentem przygotowanym z myślą o Joomla to Smart Slider, JotCache bądźMobile Również Pośrodku tych programów mamy możliwość znaleźć komponent - Find Us On Facebook.

Paręnaście informacji na temat Find Us On Facebook

Suplement Find Us On Facebook to dobry przykład obrazującym to jak w niewielu prostych krokach otrzymać sposobność powiększenia ilości oferowanych przez CMS Joomla funkcji jakie przedtem nie do końca były wdrożone, albo mieliśmy z nimi kontakt w ograniczonym zakresie. Należałoby pamiętać, iż dodatki (a wśród nich np. Smart Slider lub JotCache bądź akurat Find Us On Facebook) zezwalają na urządzenie witryny internetowej w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie podejściegdy zachowamy odpowiednią ostrożność i uwagę w konsekwencji umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności swojego serwisu dość bezpieczny sposób, i co najważniejsze - bez wiedzy związanej z programowaniem.

W programieFind Us On Facebook nie występuje możliwość, która jest dla mnie ważna.

Jak postąpić na wypadek gdy Find Us On Facebook nie ma funkcjonalności, na której bardzo nam zależy lub, której oczekiwaliśmy, że w nim znajdziemy? Cóż sytuacja wydaje się całkiem prosta. Tak jak to zostało opisane w wcześniejszym akapicie, rozszerzenia w wersji standardowej, (przeważnie nieodpłatnej) nie mają wszystkich opcji. Dlatego, z powyższych względów najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić czy opcja, którą potrzebujemy nie jest czasem dostępna w opcji płatnej. Deweloperzy dodatków szczegółowo opisują w specyfikacji, które z wymienionych funkcji są dostępne w wersji bezpłatnej, a które extra w płatnej. Zostaje nam wyszukać, czy być może to czego poszukujemy nie jest udostępniane odpłatnie.

Alternatywnym sposobem jest...poszukanie odmiennego komponentu. Jeszcze raz przypominamy – rozszerzeń do CMS Joomla! przeszło kilka tysięcy (już ponad 8!). Stąd prosty wniosek, że niektóre funkcje, które są przedmiotem komponentu po prostu się powtarzają. Zabierz się w podróż do Joomlowego świata i odszukaj komponent porównywalny do Find Us On Facebook, a nawet może i lepszy!

Istnieje jeszcze trzecia droga :). Możesz zlecić zbudowanie nowego komponentu osobom ludziom, dzięki temu będziesz widział(a), że program idealnie spełni swoją rolę. Komu przydzielić powyższą pracę? Jak coś to my jesteśmy chętni...:).

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Skąd bezpiecznie pobrać Find Us On Facebook

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas dodatku (czyli w tym przypadku Find Us On Facebook) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczeństwo Joomla! nieustannie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy na to, że przekazane przez nas instrukcje na temat Find Us On Facebook będą dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zapraszamy do kontaktu. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób odinstalować rozszerzenie Find Us On Facebook w CMS Joomla!...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż moduł Find Us On Facebook nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko usunąć go z własnej, niepowtarzalnej strony. W takim przypadku istnieje wyłącznie jedno rozwiązanie – odinstalowanie Find Us On Facebook. W jaki sposób to zrobić? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy Smart Slider JotCache lub Mobile czyli każdy komponent. Wchodzimy w panel zarządzania strony › w następnym kroku szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno przechodzimy do karty "instalacje" › wybieramy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i wybieramy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania komponentu.

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.