Dodatki a CMS Joomla

Jeżeli jesteś osobą, która pasjonuje się Joomla bądź innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, itp.) to doskonale wiesz,iż rzeczywistą mocną stroną owych systemów to nie CMS sam w sobie, lecz specjalnie napisane dla nich programy. Jeżeli chodzi o Joomlę takimi dodatkami są Komponenty (za angielskiego: components). Komponent to podstawowy, ale nader złożony składnik Joomli. Ilość pluginów z myślą dla Joomli z pewnością mieści się w czterocyfrowej liczbie. Warto pamiętać, iż wspólnota tego CMS stale rośnie i tworzy nowe,kreatywne rozwiązania. Przykładowym komponentem dla CMS Joomla! to DPCalendar Lite, Accordion Menu lubSEO-Generator Również Pośrodku tychże rozszerzeń możemy wyszukać komponent - Filter for K2.

  • CMS Joomla
  • Odporność na wirusy
  • Fachowy system

Kilka słów na temat Filter for K2

Suplement Filter for K2 to praktyczny model pokazującym na to jak w niewielu działaniach dostać sposobność zwiększenia grona proponowanych przez CMS Joomla zastosowań, które dotąd nie do końca zostały zaimplementowane, lub mieliśmy z nimi przelotną styczność. Należałoby przypomnieć, iż dodatki (a wśród nich np. DPCalendar Lite lub Accordion Menu , czy akurat Filter for K2) zezwalają na urządzenie naszej witryny internetowej w powyższe funkcje i treści bez potrzeby wpływania na oryginalny kod Joomli. Taka strategiagdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę w konsekwencji pozwoli nam na "eksperymentowanie" z funkcjonalnością swojego portalu dość pewny sposób, i co najważniejsze - nie jest potrzebna umiejętność związana z pisaniem kodu .

Jak zainstalować komponent Filter for K2 w Joomla?

Powracając do Filter for K2 . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Filter for K2 sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Filter for K2 komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Filter for K2 proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Filter for K2” + Joomla w Google.

Jak ściągnąć Filter for K2

Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego dodatku będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a następnie odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Filter for K2) :-) extensions.joomla.org to miejsce, w którym Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! codziennie aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zalecenia zawarte w tej publikacji były dla Was przydatne. Jeżeli mimo to odczuwasz potrzebę fachowej pomocy z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczeństwo używania Filter for K2

Być może niektórzy z Was zastanawiają się nad tym czy komponent dla CMS Joomla! - Filter for K2 jest bezpieczny . W tym miejscu najistotniejszą kwestią zdaje się być troska o jego aktualność. Prostym zabiegiem na aktualizację Filter for K2 będzie przeprowadzenie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to pamiętajmy, że w większości przypadków, najaktualniejszą wersję odnajdziemy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Miejcie na uwadze! Niezależnie, czy jest to rozszerzenie Filter for K2,DPCalendar Lite, Accordion Menu receptą na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, ale również aktualność...CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Zadzwoń do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.