Nieco wzmianek nawiązujących do File Listing for DOCman

File Listing for DOCman stanowi dobry przykład obrazującym to jak w paru aktach dostać sposobność zwiększenia grona oferowanych przez CMS usług jakie przedtem nie były możliwe, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Należałoby przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. Simple Image Gallery lub All Video Share , czy akurat File Listing for DOCman) zezwalają na wyposażenie strony internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w pierwotny kod Joomla. Taki sposóbgdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością naszego serwisu dość bezpieczny sposób, i co kluczowe - bez umiejętności programowania.

Procedura instalacji File Listing for DOCman

Jeżeli w jakiś sposób obawiacie się, że instalacja opisywanego rozszerzenia może Was przeróść - "relax", nie ma co się niepokoić:). Implementacja - co jest dane nam przeczytać w dokumentacji File Listing for DOCman, sprowadza się w zasadzie do wgrania archiwum instalacyjnego poprzez standardowy instalator, który modelowo jest zlokalizowany w Joomla!, a co za tym idzie instalacja File Listing for DOCman w niczym nie jest różna od instalacji dodatku Simple Image Gallery, All Video Shareitp. Po instalacji paczki z rozszerzeniem File Listing for DOCman komponent zostanie samoczynnie osadzony w naszym panelu zarządzania.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących detali o File Listing for DOCman, polecamy odwiedzić home page dewelopera opisywanego rozszerzenia. Najprościej na nią trafić wpisując wyrażenie File Listing for DOCman + Joomla w Google bądź skorzystać z tego oto linku: http://google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&q=File Listing for DOCman%2BJoomla%20Extension%20Documentation

A jak usunąć komponent File Listing for DOCman ...

Istnieje takieprawdopodobieństwo, iż plugin File Listing for DOCman nie spełnia Twoich oczekiwań. Prosto z mostu – chciał(a)byś szybko usunąć go z własnej, cudownej witryny. W takim wypadku jest wyłącznie jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS File Listing for DOCman. W jaki sposób to dokonać? Odpowiadamy - w ten sam sposób w jaki odinstalujemy Simple Image Gallery All Video Share lub Simple Picture Slideshow czyli jakikolwiek komponent. Odwiedzamy panel administracyjny strony › w następnym kroku odnajdujemyzakładkę "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › następnie wybieramy "zarządzanie" › dalej, zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania komponentu.

Pobieranie File Listing for DOCman

Najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem na pobranie każdego dodatku jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym wypadku File Listing for DOCman) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez przerwy aktualizują i publikują nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje na temat File Listing for DOCman będą dla Ciebie przydatne. Jeśli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację witryny? Napisz do nas!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.