Czas na kilka stwierdzeń dotyczących File download tracker

Dodatek File download tracker jest prostym przykładem pokazującym to jak w paru prostych zabiegach dostać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie dotąd nie do końca zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi przelotną znajomość. Należałoby przypomnieć, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. DT Register lub All Weblinks , czy właśnie File download tracker) zezwalają na "udekorowanie" witryny internetowej w wspomniane wyżej funkcje i treści bez konieczności ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomla. Takie rozwiązanie, przy zastosowaniu ostrożności pozwoli nam na "studiowanie" funkcjonalności portalu w miarę wygodny sposób, oraz co najważniejsze - bez znajomości zasad programowania.

Jak zainstalować File download tracker w Joomli?

Jeżeli instalacja File download tracker budzi w Was zgrozę i czujecie, że Was przerasta - spokojnie, nie ma się czego obawiać:). Instalacja - co przeczytamy na stronie twórcy File download tracker, ogranicza się w zasadzie do dodania paczki instalacyjnej poprzez podstawowy instalator, który prawidłowo jest zlokalizowany w Joomla!, czyli instalacja File download tracker niczym nie różni się od instalacji dodatku DT Register, All Weblinksitp. Po instalacji paczki z File download tracker rozszerzenie zostanie samodzielnie dodany do panelu zarządzania Joomla!.

PS jeśli chcecie poznać więcej interesujących detali o File download tracker, proponujemy Wam odwiedzić witrynę producenta opisywanego rozszerzenia. Najłatwiej jest ją wyszukać wklepując wyrażenie File download tracker + Joomla w wyszukiwarkę albo wykorzystać link obok: http://www.google.com/search?q=File download tracker + Joomla

Bezpieczeństwo użytkowania File download tracker

Możliwe, że zastanawiasz się nad bezpieczeństwem aplikacji File download tracker. W tym miejscu ważną sprawą zdaje się być zadbanie o jego aktualność. Najłatwiejszym sposobem na aktualizację File download tracker to wykonanie "update" z poziomu panelu adm. CMS. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyżej wymienionej aktualizacji za pomocą panelu administracyjnego, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najświeższą wersję odszukamy na stronie internetowej autora oraz na https://extensions.joomla.org/ Przechodząc do wniosków. Pamiętajcie! Niezależnie, czy jest to dodatek File download tracker,DT Register, All Weblinks rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność rozszerzenia, ale również aktualność...Joomli

Z jakiej strony ściągnąć File download tracker

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie File download tracker będzie odwiedzenie oficjalnej strony rozszerzeń do Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności odnalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym przypadku File download tracker) :-) Strona extensions.joomla.org to strefa gdzie społeczność Joomla! bez ustanku aktualizuje i publikuje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby instrukcje zawarte w tym artykule były dla Was przydatne. Jeżeli jednak liczysz na fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Pokażemy Ci świetną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić instalacje lub konfigurację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.