Rozszerzenia a Joomla

Ten kto obchodzi się z Joomla! czy innym CMS (Wordpress, Drupal, itd.) wie, iż realną cechą dodatnią programów nie jest CMS samoistnie, lecz dodatkowo przygotowane dla nich programy. Dla Joomli za takie suplementy powinniśmy uznać Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to podstawowy, ale najbardziej zaawansowany składnik Joomla. Liczba opisywanych pluginów dla Joomli mieści się w tysiącach. Należy mieć na uwadze, iż społeczność owego Systemu Zarządzania Treścią systematycznie poszerza się i tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania. Posługując się przykładem: komponentem przygotowanym z myślą o Joomla jest EShop, Content Builder a takżeUniversal AJAX Live Search Również Wśród owych pluginów odnajdziemy komponent - Feedback Site Tab for Contact Enhanced.

  • CMS Joomla
  • Bezpieczeństwo
  • Sprawdzony system

Paręnaście wzmianek w temacie Feedback Site Tab for Contact Enhanced

Narzędzie Feedback Site Tab for Contact Enhanced stanowi ciekawy wzór wskazującym na to jak w paru prostych krokach dostać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS funkcji, które przedtem nie zostały zawarte w podstawowej wersji, albo mieliśmy z nimi przelotną relację. Warto przypomnieć, iż "suplementy" do Joomla! ( wśród nich np. EShop lub Content Builder bądź właśnie Feedback Site Tab for Contact Enhanced) zezwalają na zagospodarowanie naszej strony internetowej w powyższe funkcje i treści bez konieczności wpływania na podstawowy kod źródłowy Joomla. Taka metoda, przy zastosowaniu należytej ostrożności i uwadze pozwoli nam na "badanie" funkcjonalności własnego serwisu w miarę bezpieczny sposób, i co najistotniejsze - bez wiedzy na temat programowania.

Jak zainstalować komponent Feedback Site Tab for Contact Enhanced w Joomla?

Powracając do Feedback Site Tab for Contact Enhanced . Jeżeli obawiacie się, że instalacja tego komponentu Was przerośnie - uspokajamy, nie ma się czego obawiać :) Implementacja - co przeczytamy na stronie twórcy Feedback Site Tab for Contact Enhanced sprowadza się w zasadzie do wgrania paczki instalacyjnej poprzez zwykły instalator domyślnie znajdujący się w Joomla. Po wgraniu paczki z Feedback Site Tab for Contact Enhanced komponent ten zostanie automatycznie dodany do naszego panelu zarządzania.

PS. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami na temat komponentu Feedback Site Tab for Contact Enhanced proponujemy "zagłębić" się w stronę producenta tego rozwiązania. Najprościej na nią trafić wpisując frazę „Feedback Site Tab for Contact Enhanced” + Joomla w Google.

Jak pobrać Feedback Site Tab for Contact Enhanced

Bezpiecznym i chyba najprostszym sposobem na pobranie każdego rozszerzenia będzie odwiedzenie oficjalnej witryny rozszerzeń Systemu Zarządzania Treścią Joomla: https://extensions.joomla.org i kolejno znalezienie interesującego nas rozszerzenia (czyli w tym przypadku Feedback Site Tab for Contact Enhanced) :-) Strona extensions.joomla.org to obszar gdzie community Joomli codziennie aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - śledź ją na bieżąco!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat Feedback Site Tab for Contact Enhanced były dla Ciebie przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - skontaktuj się z naszą agencją interaktywną. Pokażemy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Bezpieczne stosowanie Feedback Site Tab for Contact Enhanced

Możliwe, iż zastanawiasz się czy komponent dla CMS Joomla! - Feedback Site Tab for Contact Enhanced jest bezpieczny . W tym miejscu najistotniejszą kwestią powinno być zadbanie o jego aktualność. Prostym sposobem aktualizacji Feedback Site Tab for Contact Enhanced to wykonanie "update" z poziomu panelu administracyjnego CMS. W przypadku, gdy nie możemy przeprowadzić w/w aktualizacji za pomocą panelu zarządzania, to warto mieć na uwadze, że w większości przypadków, najnowszą wersję odszukamy na stronie internetowej dewelopera oraz na https://extensions.joomla.org/ Podsumowując. Pamiętajcie! Abstrahując, czy jest to rozszerzenie Feedback Site Tab for Contact Enhanced,EShop, Content Builder rozwiązaniem na bezpieczeństwo jest aktualność pluginu, no i naturalnie również aktualność...Joomli

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją witryny? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.