Parę informacji poruszających temat Featured YouTube Slider

Featured YouTube Slider stanowi idealny sposób pokazującym to jak w niewielu prostych aktach otrzymać możliwość zwiększenia liczby oferowanych przez CMS zastosowań jakie dotychczas nie zostały wdrożone, lub mieliśmy z nimi kontakt w okrojonym zakresie. Należałoby pamiętać, iż "suplementy" do Joomla! (a wśród nich np. JFBConnect lub RD-Autos Single Dealer bądź właśnie Featured YouTube Slider) zezwalają na wyposażenie witryny w powyższe funkcje i treści bez konieczności ingerowania w pierwotny kod Joomla. Takie wyjście, przy zachowaniu należytej ostrożności i uwadze w konsekwencji umożliwi nam "eksperymentowanie" z funkcjonalnością własnego serwisu dość bezpieczny sposób, a co najistotniejsze - bez umiejętności programowania.

Sposób instalacji Featured YouTube Slider

Powracając do rozszerzenia Featured YouTube Slider. Jeżeli obawiacie się, że instalacja pluginu może Was przeróść - wyluzujcie, nie ma co się niepokoić:). Instalacja - co jest dane nam przeczytać specyfikacji suplementu Featured YouTube Slider, praktycznie sprowadza się do załadowania paczki instalacyjnej za pomocą podstawowego instalatora, który prawidłowo ma lokalizację w Joomla!, a więc dodanie Featured YouTube Slider do Joomli niczym nie różni się od instalacji modułu JFBConnect, RD-Autos Single Dealeritp. Po instalacji folderu instalacyjnego z Featured YouTube Slider rozszerzenie zostanie samoistnie umiejscowiony w panelu zarządzania.

PS. Jeżeli ciekawią Was detale o Featured YouTube Slider, proponujemy zapoznać się z witryną twórcy tego programu. Najłatwiej jest ją znaleźć bezpośrednio wklepując wyrażenie Featured YouTube Slider + Joomla w wyszukiwarkę bądź skorzystać z poniższego linku: http://www.google.com/search?q=Featured YouTube Slider + Joomla

A jak odinstalować komponent Featured YouTube Slider w Joomla!...

Może przydarzyć się tak, iż moduł Featured YouTube Slider nie spełnia Twoich oczekiwań. Napiszmy to wprost – chcesz szybko unicestwić go z własnej, wspaniałej strony. W takim wypadku istnieje wyłącznie jedno lekarstwo – odinstalowanie Featured YouTube Slider. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką usuniemy JFBConnect RD-Autos Single Dealer lub FW Gallery czyli jakikolwiek komponent. Otwieramy panel administracyjny strony › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › kolejno klikamy w kartę "instalacje" › a z niej klikamy "zarządzanie" › dalej, musimy zaznaczyć › i klikamy „odinstaluj”. Gdy skończymy całą procedurę, wyświetli nam się komunikat z odinstalowania pluginu.

Skąd pobrać Featured YouTube Slider

Bezpiecznym i chyba najwygodniejszym rozwiązaniem na pobranie każdego komponentu jest wejście na oficjalną witrynę rozszerzeń CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności znalezienie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Featured YouTube Slider) :-) extensions.joomla.org to obszar gdzie społeczność Joomla! bez ustanku aktualizuje i dodaje nowe rozwiązania dla Joomli - często ją odwiedzaj!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w tej publikacji były dla Ciebie przydatne. Jeżeli jednak chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym pluginem, albo ogólnie prowadzenie strony w internecie to dla Ciebie "czarna magia" - zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci korzystną ofertę opieki nad CMS Joomla!

Chcesz zlecić konfigurację lub instalację strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.