Jeśli uważasz się za osobę, która pasjonuje się Joomla i innymi CMS-ami (Wordpress, Drupal, Prestashop etc.) to zapewne wiesz,że prawdziwym plusem tych systemów nie jest CMS samoistnie, lecz dodatkowo stworzone dla nich dodatki. Dla Joomli takimi dodatkami są Komponenty co z angielskiego po prostu tłumaczymy: components. Komponent to elementarny, ale najbardziej zaawansowany składnik do Joomli. Liczba opisywanych rozszerzeń stworzonych dla Joomli mieści się w czterocyfrowej liczbie. Należy pamiętać, że społeczność opisywanego Systemu Zarządzania Treścią ciągle poszerza się i publikuje nowe, innowacyjne rozwiązania. Na przykład komponentem przygotowanym z myślą o Joomla jest J2Store, Hotspots Pro iRapid Contact Także Wśród tychże wtyczek znajdziemy komponent - Fancy Bookmarks with Google +1 Button.

Trochę wzmianek dotyczących Fancy Bookmarks with Google +1 Button

Dodatek Fancy Bookmarks with Google +1 Button stanowi oryginalny przykład na to jak w paru nieskomplikowanych ruchach dostać sposobność zwiększenia ilości proponowanych przez CMS Joomla zastosowań jakie przedtem nie do końca były dostępne, lub mieliśmy z nimi styczność w okrojonym zakresie. Warto pamiętać, że "suplementy" do Joomla! ( spośród nich np. J2Store lub Hotspots Pro bądź właśnie Fancy Bookmarks with Google +1 Button) zezwalają na zagospodarowanie strony WWW w wyżej wspomniane funkcje i treści bez potrzeby ingerowania w oryginalny kod źródłowy Joomli. Takie rozwiązaniegdy zachowamy należytą ostrożność i uwagę umożliwi nam "studiowanie" funkcjonalności naszego portalu w miarę bezkolizyjnyi stabilny sposób, a co najistotniejsze - bez wiedzy dotyczącej programowania.

W rozszerzeniuFancy Bookmarks with Google +1 Button nie istnieje funkcja, która jest mi potrzebna.

Jak postąpić w przypadku gdy Fancy Bookmarks with Google +1 Button nie posiada opcji, na której bardzo nam zależy lub, której spodziewaliśmy się, że w nim znajdziemy? Hmm sytuacja zdaje się być stosunkowo oczywista. Tak jak to zostało opisane w powyższym akapicie, rozszerzenia w wersji podstawowej, (zazwyczaj darmowej) nie posiadają wszystkich opcji. Dlatego, z powyższych względów najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzić czy opcja, która jest dla nas istotna nie jest czasem dostępna w wersji płatnej. Autorzy rozszerzeń szczegółowo opisują w dokumentacji, które funkcje są dostępne w bezpłatnej wersji komponentu, a które dodatkowo w płatnej. Pozostaje nam wyszukać, czy być może to na czym nam zależy i czego poszukujemy nie jest udostępniane odpłatnie.

Drugim sposobem jest...poszukanie odmiennego programu. Kolejny raz przypominamy – rozszerzeń do Joomla! jest pare tysięcy (już ponad 8!). Dlatego drogą dedukcji możemy wywnioskować, że niektóre tematy najzwyczajniej na świecie się powtarzają. Zabierz się w podróż do Joomlowego świata i odszukaj dodatek porównywalny do Fancy Bookmarks with Google +1 Button, a może i lepszy!

Istnieje jeszcze trzecie wyjście :). Możesz po prostu zlecić stworzenie dodatku szytego na miarę, wtedy program będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nie wiesz, komu zlecić taką pracę.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Jak pobrać Fancy Bookmarks with Google +1 Button

Najbezpieczniejszym i najprostszym rozwiązaniem na pobranie Fancy Bookmarks with Google +1 Button będzie wejście na oficjalną stronę rozszerzeń do CMS Joomla: https://extensions.joomla.org a w dalszej kolejności wyszukanie interesującej nas wtyczki (czyli w tym wypadku Fancy Bookmarks with Google +1 Button) :-) extensions.joomla.org to miejsce gdzie Joomlersi - bo tak mówią o sobie pasjonaci CMS Joomla! bez ustanku aktualizują i zamieszczają nowe rozwiązania dla Joomli - bądź z nią na bieżąco!

Liczymy, że przekazane przez nas wskazówki na temat Fancy Bookmarks with Google +1 Button będą dla Was przydatne. Jednakże jeśli mimo to chciałbyś otrzymać fachową pomoc z tym dodatkiem, albo ogólnie prowadzenie strony internetowej jest dla Ciebie czarną magią - zadzwoń do nas. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę opieki nad CMS Joomla!

W jaki sposób usunąć komponent Fancy Bookmarks with Google +1 Button ...

Może przydarzyć się tak, że komponent Fancy Bookmarks with Google +1 Button okazał się być nie tym, czego potrzebujesz. Napiszmy to wprost – chciał(a)byś szybko unicestwić go ze swojej uroczej witryny. Na taki przypadek istnieje tylko jedno rozwiązanie – usunięcie z CMS Fancy Bookmarks with Google +1 Button. W jaki sposób to zrealizować? Dokładnie tą samą metodą jaką odinstalujemy J2Store Hotspots Pro lub Rapid Contact czyli jakikolwiek inny komponent. Wchodzimy w panel administracyjny stronki › następnie szukamy zakładki "rozszerzenia" › klikamy w kartę "instalacje" › klikamy "zarządzanie" › później zaznaczamy komponent › i klikamy „odinstaluj”. Po całej procedurze uzyskamy raport z odinstalowania pluginu.

Masz problemy z instalacją lub konfiguracją strony? Skontaktuj się z nami!

+48 506 506 767Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.